datum a cas

Prihlásenie Registrácia Vaše otázky RSS Kontakty Facebook sk

 

Nájdite svoje spojeniePomoc pri online nákupe TU

Ľutujeme, ale zdá sa, že ste omylom zadali nesprávnu e-mailovú adresu

V prípade, že tento problém pretrváva, kontaktujte nás prosím.
 
kúpiť lístky BIDdobiť dopravnú kartu

Dospelí

Ste vo vekovej kategórii, pre ktorú je určených tradične najmenej zliav. Napriek tejto skutočnosti nemusíte byť smutní. Aj pre Vás naša spoločnosť prichystala niekoľko zaujímavých zliav.

DIAĽKOVÁ DOPRAVA


- spiatočný cestovný lístok


Na linkách:
Bratislava - Nitra - Levice - Dudince - Šahy (102 502),
Bratislava - Nitra - Banská Bystrica - Liptovský Mikuláš / Brezno - Poprad - Vysoké Tatry (102 503)
a Bratislava - Trnava - Topoľčany - Partizánske - Bojnice (102 505) je možnosť zakúpenia spiatočného cestovného lístka na dátum alebo OPEN do vybraných miest. Lístky platia na jednu cestu tam a jednu cestu späť, platnosť týchto lístkov je 1 mesiac (30 kalendárnych dní).
Cena spiatočného lístku je podstatne nižšia, než cena dvoch jednosmerných lístkov.

- týždenný cestovný lístok


Na trase Bratislava – Sereď a späť (č. linky 102502),  Vám taktiež ponúkame týždenný otvorený cestovný lístok. Ten však platí od pondelka do piatku - 20 kalendárnych dní vrátane dňa predaja na 5 ciest tam a 5 ciest späť. Ak cestujete denne, cena týždenného lístku je pre Vás naozaj tá najvýhodnejšia.

- sprievodca osoby ŤZP-S

Ak sprevádzate na svojej ceste osobu zdravotne ťažko postihnutú, Vaša zľava je 40 - 50 % z ceny obyčajného cestovného. Podmienkou tejto zľavy je, že lístok predaný Vám ako sprievodcovi a lístok predaný osobe ZŤP je vydaný do tej istej výstupnej zastávky. Aj pre Vás je možné zakúpiť spiatočný cestovný lístok na dátum alebo OPEN.

MEDZINÁRODNÁ DOPRAVA

- spiatočný cestovný lístok

Ak cestujete do zahraničia a uvažujete, že pocestujete s našou spoločnosťou aj na spiatočnej ceste, je rozhodne pre Vás lacnejšie zakúpiť si spiatočný cestovný lístok. Jeho cena je podstatne nižšia, než cena dvoch jednosmerných lístkov. Nevadí, že neviete presne určiť dátum Vašej spiatočnej cesty. Môžete si zakúpiť otvorený (OPEN) spiatočný cestovný lístok. Platnosť tohto lístka je 180 dní od dátumu uskutočnenia Vašej prvej cesty. Tento flexibilný lístok Vám umožní rozhodnúť sa pre Váš návrat kedykoľvek počas Vášho 180 dňového pobytu v zahraničí. Jedinou Vašou povinnosťou je vykonať si rezerváciu tejto spiatočnej cesty v sieti našich predajných miest na území Slovenska alebo v sieti našich zahraničných partnerov a tým si zarezervovať svoje miesto vo vozidle. 

- týždenný lístok

Cestujete denne za prácou do Viedne, či Hainburgu? V takom prípade Vám doporučujeme zakúpenie týždenného cestovného lístka na linku Bratislava – Viedeň (č. linky 102806). Týždenný lístok sa naozaj oplatí. S jeho použitím budete na tejto linke cestovať približne o polovicu lacnejšie. 

Na linke Bratislava - Viedeň si môžete zakúpiť aj karnetový lístok na 10 jázd do Viedňe len za 60 € prípadne do Hainburgu rovnako za 10 jázd za 10€. Získať ho môžete výhradne v pokladni na AS Mlynské Nivy v Bratislave alebo u vodiča. Je vystavený na meno cestujúceho a je neprenosný. Má platnosť jeden rok od dátumu vystavenia.

- Eurolines Pass

Ak sa rozhodujete precestovať autobusom Európu, vyskúšajte to s Eurolines Pass-om. Ten Vám umožní 15- alebo 30-dňové cestovanie luxusnými autobusmi medzi vyše 45 európskymi veľkomestami na spojoch Eurolines. Cestovanie s Eurolines Pass-om je naozaj úsporné a flexibilné. Výška zľavy závisí od sezóny, v ktorej budete svoj Eurolines Pass využívať.

- nákup lístkov s časovým predstihom - PROMO CENY

Na linkách
Košice - Bratislava – London, Košice - Bratislava – Paris, Košice – Bratislava – Rotterdam a Bratislava - Milano - Marseille môžete získať ďalšiu zaujímavú zľavu. Stačí, ak si svoj cestovný lístok zakúpite s väčším časovým predstihom pred uskutočnením Vašej cesty.
Ak si teda svoj cestovný lístok zakúpite v období:
- 11-29 dní pred odchodom spoja získate zľavu 20% zo základnej ceny cestovného,
- 30-44 dní pred odchodom spoja získate zľavu 35% zo základnej ceny cestovného
-  45 a viac dní pred odchodom spoja získate až 50% zľavu zo základnej ceny cestovného.

Počet lístkov s PROMO CENOU je limitovaný a nie je možné ich STORNOVAŤ ani kombinovať s inou zľavou. Lístky s PROMO CENOU je možné vystaviť iba na konkrétny dátum cesty, pri obojsmerných lístkoch nie je možné vystaviť lístok s PROMO CENOU s otvoreným (OPEN) dátumom cesty späť. Takto poskytnuté zľavy nemajú vplyv na poskytované ďalšie zľavy podľa veku cestujúceho.

Poznámka: Pri linkách iných dopravcov, pre ktorých vykonávame predpredaj cestovných lístkov, môže byť výška poskytnutých zliav odlišná.

Dôležité upozornenie:
Na medzinárodných linkách nad 250 km je povolená preprava detí do dovŕšenia 16 rokov, výhradne  iba v sprievode osoby staršej ako 18 rokov. Preprava detí od dovŕšenia 16 rokov do dovŕšenia 18 rokov bez sprievodu dospelého sa môže uskutočniť len na základe plnej moci, kde podpisy zákonných zástupcov dieťaťa musia byť úradne overené.


PRÍMESTSKÁ DOPRAVA

- dopravná karta

Využívaním dopravnej karty pri cestovaní v prímestskej doprave autobusmi Slovak Lines Regio získate pri každom zakúpení cestovného lístka zľavu z obyčajného cestovného.  Vynechané číslo cenníka !!!

- sprievodca dieťaťa do dovŕšenia 6-teho roku veku

Ak cestujete spoločne s dieťaťom do 6-teho roku veku, máte nárok na zľavu cca 50 % z ceny obyčajného cestovného. Podmienkou tejto zľavy je, že lístok predaný Vám a lístok predaný dieťaťu do 6 rokov je vydaný do tej istej výstupnej zastávky.

- sprievodca osoby ŤZP-S

Ak sprevádzate na svojej ceste osobu zdravotne ťažko postihnutú, Vaša zľava je cca 50 % z ceny obyčajného cestovného. Podmienkou tejto zľavy je, že lístok predaný Vám ako sprievodcovi a lístok predaný osobe ZŤP je vydaný do tej istej výstupnej zastávky.

Copyright 2008 - 2015 Slovak Lines, a.s. | Technology by XMLogies |

Slovak Lines, člen združenia Eurolines: slovak lines eurolines bratislavska integrovana dopravaISO-9001