Autobusom na vianočné trhy - Schloss Hof

Rakúsky zámok Schloss Hof, vzdialený len 30 km od Bratislavy, pripravil na obdobie piatich predvianočných víkendov vianočné trhy "Weihnachtsdorf Schloss Hof". Užite si aj vy rozprávkovú vianočnú atmosféru - na jedinečné miesto diania cisárskych a vidieckych Vianoc vás z Bratislavy odvezieme autobusom. Neváhajte a využite túto skvelú ponuku, ktorú pripravil Slovak Lines v spolupráci so zámkom Schloss Hof. Cena lístkov dopravy vrátane vstupu na vianočné trhy je naozaj veľmi výhodná.

Autobusy premávajú:

18., 19., 25. a 26. Novembra 2017,
2., 3., 9., 10., 16., a 17. Decembra 2017.


Ceny cestovného vrátane vstupu na vianočné trhy:

dospelý (od 15 rokov) 10,50 EUR
mládež (6 - 15 rokov) 4,50 EUR
deti (do 6 rokov) zdarma (bez nároku na sedadlo)

Odchody a príchody autobusov:
z Bratislavy (nástupište č. 4) o 13:30 h (príchod na zámok o 14:10 h)
zo zámku Schloss Hof o 18:10 h (príchod na AS o 18:50 h)

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu!
Upozornenie: Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať "Druh" cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.

Predaj lístkov končí vždy v piatok o 14:00 hod.

Informácie o vianočných trhoch:
V areáli zámku nájdete počas sobôt a nedieľ v období od 18. Novembra až do 17. Decembra 2017 stodvadsať stánkov s vianočným sortimentom a gastronomickou ponukou. Atmosféru Vianoc oživí vyzdobený vianočný stromček a jasličky so živými zvieratkami, ktoré si môžete aj pohladkať. Pre najmenších návštevníkov je pripravený interaktívny program v detskej dielni. Aj počas adventných víkendov sú na zámku prehliadky v slovenskom jazyku. Otvorená bude tiež reštaurácia "U bieleho páva" a cukráreň Princa Eugena. Taktiež ak by ste chceli, si môžete vypočuť tie najkrajšie skladby a vianočné koledy od hudobných majstrov.