BANNER NA MAIN PAGE 300x600px2.jpg
main-page-na-webstranku-slovak-lines-300x600px-1a.jpg

Guano Apes vo Viedni

Guano Apes | 29.10.2017

Jedna z najúspešnejších nemeckých skupín vznikla v roku 1994 v meste Göttingen. Kvarteto hrajúce alternatívny rock/metal v zložení speváčka Sandra Nasić, gitarista Henning Rümenapp, basgitarista Stefan Ude a bubeník Dennis Poschwatta odštartovalo svoju profesionálnu kariéru v roku 1996 s piesňou Open Your Eyes. Nasledovali ju albumy Proud Like a God, Don’t Give Me Names, Walking on a Thin Line, Bel Air a ostatný album Offline, ktorý vyšiel v roku 2014. Medzi najznámejšie hity Guano Apes patria Open Your Eyes, Lords of the Boards, Big in Japan, No Speech Living in a Lie či Kumba Yo!. V rámci svojho európskeho turné Proud Like a God sa Guano Apes predstavia 29. októbra aj vo Viedni. Nenechajte si ich vystúpenie ujsť! S dopravou si nemusíte robiť starosti, na koncert a naspäť do Bratislavy vás už tradične odvezie Slovak Lines.

 

date

Koncert sa uskutoční 29.10.2017 o 20:00 hod

date

Ottakringer Brauerei, Viedeň

date

Odchod Bratislava Autobusová stanica
o 16:00 h nástupište č. 4

date

Odchod Viedeň (tam kde ste vystúpili) 30 minút po skončení koncertu

bus ticket

Cena obojsmerného lístka je 19 Eur.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu! V cene nie je zahrnutá vstupenka na koncert!

Upozornenie:
Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.

Pozrite si videá

Guano Apes video