banner_web_hrbaty.jpg
koncert.png

Imagine Dragons vo Viedni

Imagine Dragons | 15.4.2018

Imagine Dragons je americká rocková skupina z Las Vegas, ktorú tvoria hlavný spevák Dan Reynolds, hlavný gitarista Wayne Sermon, basgitarista a klávesák Ben McKee a bubeník Daniel Platzman. Pozornosť si vyslúžili v roku 2012 svojím debutovým albumom Night Visions a prvým singlom z neho It’s Time. Magazín Rolling Stone označil ich singel Radioactive ako “najväčší rockový hit roka”, album Night Visions sa dostal na druhé miesto amerického albumového rebríčka Billboard 200. Ďalšími singlami z neho sú hity Hear Me, Demons a On Top of the World. Druhý štúdiový album Smoke + Mirrors vydali Imagine Dragons v roku 2015. Dostal sa na prvé miesto v USA, Kanade a Veľkej Británii a boli z neho vydané tri oficiálne single: I Bet My Life, Gold a Shots. V roku 2017 vyšiel tretí štúdiový album kapely, Evolve. Umiestnil sa na druhom mieste rebríčka Billboard 200. Obľúbenými hitmi z neho sú single Believer, Thunder a Whatever It Takes. Ste fanúšikmi Imagine Dragons? V tom prípade si 15. apríla nenechajte ujsť ich viedenský koncert. A nezabudnite, že auto môžete nechať doma. Priamo na miesto konania vás odvezie Slovak Lines. Kúpte si svoj lístok ešte dnes.

 

date

Koncert sa uskutoční 15.4.2018 o 19:30 hod

date

Wiener Stadthalle, Halle D, Viedeň

date

Odchod Bratislava Autobusová stanica
o 16:00 h nástupište č. 4

date

Odchod Viedeň (tam kde ste vystúpili) 30 minút po skončení koncertu

bus ticket

Cena obojsmerného lístka je 19 Eur.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu! V cene nie je zahrnutá vstupenka na koncert!

Upozornenie:
Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.

Pozrite si videá

Imagine Dragons video