banner_web_hrbaty.jpg
koncert.png

Metallica vo Viedni

Metallica | 31.3.2018

Americká heavymetalová skupina Metallica vznikla v roku 1981 v Los Angeles, keď sa jej zakladajúci členovia zoznámili prostredníctvom inzerátu v novinách. Jadro skupiny, ktoré tvoria bubeník Lars Ulrich, spevák James Hetfield, gitarista Kirk Hammett, v súčasnosti dopĺňa basový gitarista Robert Trujillo. Prvé albumy vyznačujúce sa typickými rýchlymi tempami skladieb a hudobne náročnými a agresívnymi kompozíciami zaradili Metallicu do “Veľkej štvorky” thrash metalu. Ich album Master of Puppets je považovaný za jeden z najvýznamnejších metalových albumov. Komerčný úspech a priblíženie sa k strednému prúdu priniesol kapele album Metallica z roku 1991. Tento album je zároveň 18. najpredávanejším albumom v USA. Celosvetový úspech dosiahla Metallica so singlami Fade to Black, Master of Puppets, One, The Unforgiven, Nothing Else Matters či Whiskey in the Jar. Získala deväť cien Grammy a ako jediná kapela v histórii bodovala v albumovom rebríčku Billboard 200 na prvom mieste s piatimi po sebe nasledujúcimi albumami. Najnovší počin, album Hardwired… to Self-Destruct, je pre Metallicu už šiestym získaným prvenstvom v tomto rebríčku. Nenechajte si šou tejto populárnej kapely ujsť ani vy. 31. marca má zastávku vo Viedni, kam to máte naozaj na skok. A s dopravou si nelámte hlavu, na koncert vás pohodlne odvezú autobusy Slovak Lines. Kúpte si svoj lístok ešte dnes.

 

date

Koncert sa uskutoční 31.3.2018 o 19:30 hod

date

Wiener Stadthalle, Halle D, Viedeň

date

Odchod Bratislava Autobusová stanica
o 16:00 h nástupište č. 4

date

Odchod Viedeň (tam kde ste vystúpili) 30 minút po skončení koncertu

bus ticket

Cena obojsmerného lístka je 19 Eur.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu! V cene nie je zahrnutá vstupenka na koncert!

Upozornenie:
Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.

Pozrite si videá

Metallica video