banner_web_hrbaty.jpg
koncert.png

Odvezieme Vás na koncerty do Viedne

Vychutnajte si koncerty svojich obľúbených interpretov a s dopravou si nerobte starosti. Auto pokojne nechajte doma, pretože priamo na koncert vás odvezie a po jeho skončení na vás počká autobus Slovak Lines. Stačí si zvoliť koncert a lístky na dopravu kúpite ľahko a rýchlo cez náš online nákup.

Events

Pokiaľ máte dobrý nápad, kam by sme mohli zabezpečiť dopravu, napíšte nám na marketing@slovaklines.sk.

Všeobecné prepravné podmienky:
1, Nastupujte len do autobusu, ktorého číslo a názov akcie máte uvedené na lístku.
2,Autobus na akciu odchádza v čase zverejnenom v cestovnom poriadku. V prípade, že zmeškáte jeho odchod, nemáte nárok na vrátenie peňazí.
3, Autobus z akcie odchádza 30 minút po skončení koncertu. Ak sa podujatie predĺži, odchádza 10 minút po nastúpení 75 % účastníkov. V prípade, že zmeškáte jeho odchod, nemáte nárok na vrátenie peňazí.
4, Zakúpený cestovný lístok nie je možné u nás stornovať, ale môžete ho dať inej osobe a o tejto skutočnosti informovať vodiča autobusu.
5, Zakúpením cestovného lístka na dopravu potvrdzujete, že ste oboznámený a súhlasíte so Všeobecnými prepravnými podmienkami a Vašim cestovným poriadkom, ktorý nájdete na tejto stránke.
6, V prípade poškodenia, alebo znečistenia autobusu, bude náklad na opravu alebo vyčistenie daný na úhradu osobe, ktorá zavinila poškodenie alebo znečistenie.
7, Počas prepravy je zakázané fajčiť a požívať alkoholické nápoje.
8, Predaj lístkov sa končí najneskôr 24 hodín pred plánovaným odchodom tak, aby sme mohli pripraviť požadovanú kapacitu autobusov. Nenechávajte si zakúpenie svojich dopravných lístkov na podujatie na posledný deň !
9, Lístky na prepravu je možné zakúpiť si  aj na našej stránke www.slovaklines.sk. Nie je ich možné zakúpiť u vodiča pred odchodom!