Rolling Stones na Red Bull Ringu v Rakúsku

Rolling Stones | 16.9.2017

Britská rocková legenda, ktorú v súčasnosti tvoria Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts a Ron Wood, vznikla v Londýne v roku 1962 a hrá dodnes. V roku 1963 debutovali Rolling Stones singlom Come On a odvtedy medzi ich najúspešnejšie diela patria hity Little Red Rooste, (I Can’t Get No) Satisfaction, Lady Jane, Sympathy for the Devil či Under My Thumb. Pozitívnejšie ohlasy ako na domovských britských ostrovoch zaznamenali Rolling Stones v USA, v roku 1989 vstúpili aj do americkej Rock and Roll Hall of Fame. Ich celosvetový úspech potvrdzuje aj fakt, že v rebríčku 500 najlepších albumov časopisu Rolling Stone figuruje až desať ich albumov, z toho na siedmom mieste album Exile on Main St. Za najlepšiu skladbu označil tento časopis svetoznámy hit Satisfaction. V rebríčku najlepších hudobných umelcov patrí Rolling Stones štvrté miesto za Beatles, Bobom Dylanom a Elvisom Presleym. V roku 2016 vydali Rolling Stones po vyše desaťročnej pauze album s názvom Blue & Lonesome. Príďte si ich nové aj legendárne hity vypočuť na nezabudnuteľnú šou, ktorá sa koná 16. septembra v rakúskom Spielbergu. Už tradične vás priamo na miesto konania, aj naspäť do Bratislavy odvezie Slovak Lines.

date

Koncert sa uskutoční 16.9.2017 o 17:00 hod

date

Spielberg Red Bull Ring, Rakúsko

date

Odchod Bratislava Autobusová stanica Mlynské nivy o 11:30 h nástupište č. 44

date

Odchod Viedeň (tam kde ste vystúpili) 30 minút po skončení koncertu

bus ticket

Cena obojsmerného lístka je 72 Eur.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu! V cene nie je zahrnutá vstupenka na koncert!

Upozornenie:
Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.

Pozrite si videá

Rolling Stones video