Pre média

9.7.2016

Odštartovala obľúbená letná linka Slovak Lines za oddychom či nákupmi do Rakúska

Populárna linka overeného slovenského dopravcu Slovak Lines so zastávkami v rakúskych mestách Parndorf a Neusiedl am See premáva od posledného júnového dňa až do konca augusta. Za  menej ako hodinu cesty sa tak cestujúci dostanú do nákupného centra v Parndorfe či ku krásnym plážam Neziderského jazera.

17.5.2016

Cestujúcim Slovak Lines do Viedne spríjemní deň Acidko Cereálie

Popredný slovenský producent mliečnych výrobkov RAJO a overený dopravca Slovak Lines pripravili spoločnú akciu k Medzinárodnému dňu mlieka. Cestujúci na linke Bratislava - Viedeň dostanú bezplatne nový kyslomliečny nápoj Acidko Cereálie.

28.4.2016

Značka Slovak Lines získala ocenenie Superbrands pre rok 2016

Overený autobusový dopravca uspel v uznávanom medzinárodnom programe hodnotenia značiek. Titul Superbrands mu udelila komisia expertov Brand Council programu Supebrands Slovakia zložená z 15 nezávislých odborníkov a slovenskí spotrebitelia.

20.4.2016

Slovak Lines spúšťa výcvikový program pre mladých vodičov. Preplatí celý vodičák!

Overený autobusový dopravca prináša projekt zameraný na záujemcov o prácu vodiča autobusu. Preplatí im náklady spojené so získaním kvalifikačných predpokladov a požiadaviek stanovených pre výkon práce profesionálneho vodiča autobusu  a ponúka aj ďalšie pracovné benefity. Novým adeptom budú poskytnuté mzdové nároky už počas výcviku.

21.3.2016

Cestujúcim na autobusovej stanici hrali naživo hudbu J. S. Bacha

Bratislavská autobusová stanica dnes bola dejiskom medzinárodného happeningu. Išlo o hudobné vystúpenie pri príležitosti narodenín slávneho hudobného skladateľa Johanna Sebastiana Bacha.

 

Kontakt pre novinárov
Eva Vozárová, email: evozarova@slovaklines.sk, +421 2 5542 1185