Objavuj Viedeň so Slovak Lines

Chystáte sa navštíviť Viedeň? Určite si nájdete autobusové spojenie, ktoré vám bude vyhovovať. Na autobusovej linke Express Bratislava - Vienna, spájajúcej dve hlavné mestá susedných štátov, a súčasne aj dve významné európske letiská, jazdí denne až 23 spojov v každom smere. Bude pre Vás jednoduché vyhliadnuť si autobus vyhovujúci vašim požiadavkám na čas.

Pokiaľ plánujete využívať viedenskú MHD, máte možnosť zakúpiť si výhodný Wien ticket, s ktorým môžete cestovať z Bratislavy do Viedne a následne využívať viedenskú MHD. Viac informácií o tomto lístku nájdete TU [pdf 4 MB]

 

Kúpte si rýchlo online listok
do Viedne

Kúpiť lístok


Vytlačte si CESTOVNÝ PORIADOK do vrecka.

Ak plánujete medzi Viedňou a Bratislavou cestovať pravidelne, odporúčame vám zakúpenie karnetového lístka. Je to cestovný lístok na 10 jázd a získate ho len za 60 €. Kúpiť si ho môžete výhradne v pokladni na AS Mlynské Nivy v Bratislave alebo u vodiča autobusu. Je vystavený na meno cestujúceho a je neprenosný. Má platnosť jeden rok od dátumu vystavenia.

Linka spájajúca dve hlavné mestá susedných štátov je naozaj obľúbená. Nielen pre jej dlhoročnú tradíciu, ale aj pre služby, ktoré poskytuje.

Všetky autobusy na tejto linke sú plne vybavené výkonným Wi-Fi pripojením, či už na území Slovenska alebo Rakúska. Autobusy sú pohodlné a klimatizované.

Ak pocestujete autobusom z Bratislavy v dopoludňajších hodinách, pripravené sú pre vás čerstvé Hospodárske Noviny a časopis SLOVAK LINES. Získate ich bezplatne od vodiča autobusu.

Chystáte sa do Viedne za kultúrou? Pozrite sa na aktuálne ponuky Slovak Lines. Možno je práve na vami vybrané podujatie zabezpečená doprava. Slovak Lines ponúka priamy odvoz na mnohé zaujímavé koncerty či iné podujatia a to najčastejšie práve do rakúskej metropoly. Autobusy vás odvezú z bratislavskej autobusovej stanice Mlynské nivy priamo na miesto konania podujatia a späť za rozumnú cenu.