Objavuj Viedeň so Slovak Lines

Upozornenie: Od 28. septembra 2015 bude pre opravu vozovky približne na jeden mesiac dočasne presunutá zastávka Einsteinova v smere jazdy z mesta pre viedenské autobusy. Náhradná zastávka sa bude nachádzať cca 130 metrov pred jej stálou polohou (tesne za odbočkou do areálu Incheby).

Chystáte sa navštíviť Viedeň? Určite si nájdete autobusové spojenie, ktoré vám bude vyhovovať. Na autobusovej linke Express Bratislava - Viedeň, spájajúcej dve hlavné mestá susedných štátov, a súčasne aj dve významné európske letiská, jazdí denne až 23 spojov v každom smere. Bude pre Vás jednoduché vyhliadnuť si autobus vyhovujúci vašim požiadavkám na čas.

Cestujte teraz ešte výhodnejšie. Pri včasnom nákupe cez internet si môžete kúpiť cestovný lístok už za 1 €. Cena platí pre jednosmerný lístok. Pozor, poponáhľajte sa, počet lístkov za super cenu je na každom spoji limitovaný. Neváhajte a získajte Horúci lístok čím skôr!
(Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ, meniť na iný dátum cesty, ani zmeniť meno cestujúceho. Možno ho však využiť na ktorýkoľvek spoj v deň platnosti ak cestujúci zmeškal svoj spoj.)

Kúpte si rýchlo online listok
do Viedne

Kúpiť lístok

Pokiaľ plánujete využívať viedenskú MHD, máte možnosť zakúpiť si výhodný Wien ticket, s ktorým môžete cestovať z Bratislavy do Viedne a následne využívať viedenskú MHD. Viac informácií o tomto lístku nájdete TU [pdf 4 MB]

Presvedčte sa, že náš cestovný lístok je poctivý. Navyše, skúsení vodiči v moderných pohodlných autobusoch majú pre vás bezplatné občerstvenie, cezhraničné Wi-Fi vás bezpečne spojí s internetom, denná tlač vás udrží v obraze a časopisy vám spríjemnia cestu. V prípade, že si zakúpite Wien Ticket, náš Poctivý lístok môžete používať celý deň aj na pohyb viedenskou MHD.

 

 Vytlačte si CESTOVNÝ PORIADOK do vrecka.

Ak plánujete medzi Viedňou a Bratislavou cestovať pravidelne, odporúčame vám zakúpenie karnetového lístka. Je to cestovný lístok na 10 jázd a získate ho len za 60 €. Kúpiť si ho môžete výhradne v pokladni na AS Mlynské Nivy v Bratislave alebo u vodiča autobusu. Je vystavený na meno cestujúceho a je neprenosný. Má platnosť jeden rok od dátumu vystavenia.

Linka spájajúca dve hlavné mestá susedných štátov je naozaj obľúbená. Nielen pre jej dlhoročnú tradíciu, ale aj pre služby, ktoré poskytuje.

Všetky autobusy na tejto linke sú plne vybavené výkonným Wi-Fi pripojením, či už na území Slovenska alebo Rakúska. Autobusy sú pohodlné a klimatizované.

Ak pocestujete autobusom z Bratislavy v dopoludňajších hodinách, pripravené sú pre vás čerstvé Hospodárske Noviny a časopis SLOVAK LINES. Získate ich bezplatne od vodiča autobusu.

Chystáte sa do Viedne za kultúrou? Pozrite sa na aktuálne ponuky Slovak Lines. Možno je práve na vami vybrané podujatie zabezpečená doprava. Slovak Lines ponúka priamy odvoz na mnohé zaujímavé koncerty či iné podujatia a to najčastejšie práve do rakúskej metropoly. Autobusy vás odvezú z bratislavskej autobusovej stanice Mlynské nivy priamo na miesto konania podujatia a späť za rozumnú cenu.

Dôležité informácie:
Nástupištia a výstupištia:
WIEN HAUPTBAHNHOF, Hbf Wiedner Gürtel
Výstupište A1 v smere z Bratislavy
Nástupište C1 nástupište do Bratislavy

Letisko Schwechat
Zastávka č.5 výstupište v smere z Bratislavy
Zastávka č.4 nástupište do Bratislavy

Kúpa a rezervácia lístkov:
WIEN HAUPTBAHNHOF, Hbf Wiedner Gürtel
Otváracie hodiny čakárne a kancelárie Slovak Lines na Hbf Wiedner Gürtel vo Viedni.
Pracovné dni            od 7:30h do  15:30h
Sobota a Nedeľa       od 7:30h do  17:00h

Letisko Schwechat
Automaty na letisku sú v prevádzke počas otváracích hodín letiska.

Využite najjednoduchší a najrýchlejší nákup cestovných lístkov ONLINE cez stránku www.slovaklines.sk