Druhého septembra posilujeme prímestskú dopravu

august 31, 2015

V prvý deň školského vyučovania majú žiaci skrátené vyučovanie, preto medzi 10-tou a 12-tou hodinou počas najväčšieho náporu na regionálnu dopravu, kedy žiaci cestujú domov, v spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom POSILNÍME PRÍMESTSKÚ DOPRAVU a to na každoročne najviac vyťažených trasách.

Posilové spoje pôjdu z bratislavskej autobusovej stanice Mlynské Nivy smerom na Šamorín o 11:00 a 11:30, na Nový Život (po Tomášov) o 10:40 a 12:10, na Senec o 10:30 a 11:10, na Pezinok o 10:05 a na Stupavu o 10:30 a 12:00.

Od 2. septembra začínajú autobusy jazdiť opäť podľa harmonogramu platného počas školského roka. V prímestskej doprave to znamená zvýšenie výkonov približne o 18% oproti prázdninám. Ak autobusy využívate pravidelne viete, že prevádzka počas školského roka, či počas prázdnin je zapracovaná v platnom cestovnom poriadku. Všímajte si preto značenie uvedené pri jednotlivých spojoch. 

Aj počas tohto školského roka budú naši profesionálni šoféri voziť vaše deti bezpečne do škôl, môžete sa na nás naďalej spoliehať!
A našim žiakom a študentom želáme úspešný školský rok. Veríme, že skončením letných prázdnin nekončia pre nich aj dobrodružstvá, veď škola ponúka tiež kopu zážitkov. 

Príjemný začiatok školského roka!

Váš Slovak Lines