Parkovanie pre bicykle pred Autobusovou stanicou Mlynské nivy

júl 23, 2015

Parkovanie pre bicykle pred Autobusovou stanicou Mlynské nivy

Autobusová stanica Mlynské nivy je jedným z najväčších dopravných uzlov v Bratislave. Aby sme odbremenili dopravu v jej okolí a podporili aktuálne eko trendy, vybudovali sme pre vás pred stanicou parkovisko pre bicykle. Veríme, že naše parkovisko bude ďalším krokom k tomu, aby sa v meste postupne stali hlavnými vozidlami bicykle alebo tzv. „pešibus“. Naši cestujúci, tak ako sme pre vás nakúpili autobusy, ktoré spĺňajú najvyššie euro normy pre výfukové plyny, podporujeme vás, aby ste využívali bicykle a aby ste mohli kombinovať dopravu bicyklom s verejnou dopravou.  

Viac info o parkovisku

Parkovisko pre bicykle sa nachádza pred Autobusovou stanicou Mlynské nivy a je veľké 45m2. Celé je oplotené a vstup je umožnený na čipovú kartu Slovak Lines, na ktorej môže mať cestujúci nabitý kredit na cestovanie v spojoch Slovak Lines, predplatný cestovný lístok tzv. PCL alebo električenku a taktiež aj vstupku na parkovisko pre bicykle. Ak ste držiteľom Dopravnej karty Slovak Lines, stačí ak prídete na Autobusovú stanicu Mlynské nivy, k okienku 1 alebo 2 a požiadate o povolenie vstupu na parkovisko, ktoré vám jednorazovo nahrajú na kartu. O bezpečnosť sa non-stop stará čipový magnetický zámok. Parkovisko je vybavené 20 stojanmi. Ku každému sa zmestia 2 bicykle takže celkový počet kapacity je 40 bicyklov. V prípade potreby je k dispozícii aj SBS služba.

Veríme že parkovisko pre bicykle prinesie želaný efekt, oceníte ho a zároveň využijete. Viac informácií sa môžete dozvedieť v Prevádzkovom poriadku parkoviska pre bicykle >>TU<<.

Ďakujeme
Slovak Lines