Upozornenie: 10.12.2017 sa menia cestovné poriadky

december 08, 2017

Nové cestovné poriadky prímestských liniek začnú platiť v nedeľu 10 decembra 2017. Do nových cestovných poriadkov boli zapracované úpravy na základe zmien cestovných poriadkov vlakov regiónoch, kde sa zabezpečuje prípojová doprava k vlakom resp. od vlakov, na termináloch v Malackách, Pezinku, Senci a ostatných prestupných staniciach (Veľké Leváre, Plavecký Štvrtok, Pezinok, Grinava, Šenkvice, Cífer, Báhoň). Rovnako boli zapracované viaceré požiadavky verejnosti, obecných a mestských úradov, škôl a tiež významných zamestnávateľov v regióne.

Pribudli nové zastávky, napríklad: Malinovo, Tri vody. Táto zastávka sa nachádza v obytnej zóne. Vzhľadom na to, že zastávka je mimo pôvodnej trasy autobusov a jej obsluhovanie je spojené so zachádzaním autobusov, zastavujú tu vybrané spoje linky 102408 Bratislava-Tomášov-Nový Život.
Na základe požiadavky mesta Malacky boli vykonané aj zmeny trasovania spojov vedených na území mesta. Zo strany zriaďovateľov zastávok obcí a miest prišli tiež požiadavky na premenovanie niektorých zastávok, napr. v Malackách bolo premenovaných sedem zastávok, jedna zastávka bola premenovaná v Hrubej Borši, a v Bratislave vo Volkswagene v zmysle zjednotenia názvov zastávok s mestskou dopravou boli premenované dve zastávky.
Vo viacerých prípadoch sa tiež optimalizovala a zreálňovala jazdná doba jednotlivých spojov, aby čo najviac zohľadňovala aktuálnu situáciu na cestách v Bratislave a okolí. Slovak Lines upravil cestovné poriadky v súčinnosti s krajskou samosprávou.

Záleží nám na Vás a pracujeme na tom, aby ste mohli pohodlne využívať naše služby v miestach a časoch, ktoré vám čo najviac vyhovujú.
Nové cestovné poriadky nájdete tu >>TU<< 
Cestovné poriadky sú už dostupné aj na zastávkach autobusov.