Uzávierkou ul. Mlynské nivy od 15. 2. 2019 nebude dotknutá prevádzka Autobusovej stanice Nivy

Ulica Mlynské nivy medzi križovatkami s Karadžičovou a Svätoplukovou ulicou bude od 15. 2. 2019 kompletne uzavretá pre automobilovú dopravu a MHD. Trasy pre peších ostanú zachované, vrátane pešieho prechodu k Autobusovej stanici Nivy.

Odchody a príchody prímestských, diaľkových a medzinárodných autobusov nebudú touto uzávierkou dotknuté. Autobusová stanica Nivy bude v prevádzke tak ako doteraz.

Alternatívne trasovanie MHD povedie cez Páričkovu ulicu, ktorá bude prejazdná pre oba smery. Páričkova ulica, v oblasti výstavby projektu Stanica Nivy, bude pre autá neprejazdná. Tie budú môcť využiť napríklad obchádzkovú trasu cez Landererovu ulicu. Počas dopravných obmedzení odporúčame ako najefektívnejšie riešenie využiť verejnú dopravu.

Podrobnejšie informácie o uzávierke ulice Mlynské nivy aj s mapkami sú publikované na webovej stránke novenivy.sk

Zakúpte si PCL alebo dobite kartu cez internet

Naplniť elektronickú peňaženku alebo zakúpiť si predplatný cestovný lístok (PCL) na integrovanú dopravu (IDS BK) môžete aj cez internet z pohodlia vášho domova. Stačí, ak ste majiteľom platnej Dopravnej karty Slovak Lines, na našej webstránke si podľa potreby zvolíte možnosť „KÚPIŤ LÍSTKY BID“ alebo „DOBIŤ DOPRAVNÚ KARTU“, urobíte zopár jednoduchých krokov, zaplatíte a môžete cestovať.

PCL je možné zakúpiť podľa časovej a územnej platnosti.

Nákup PCL alebo plnenie elektronickej peňaženky je potrebné vykonať najneskôr jeden deň pred využitím

Bezplatné WiFi pripojenie v ďalších prímestských autobusoch

Od júla 2013 je pre vás k dispozícii už vyše 80 regionálnych autobusov vybavených bezplatným pripojením na internet. 
Počet autobusov poskytujúcich bezplatné WiFi pripojenie sa v priebehu tohto mesiaca rozrástol o ďalších 50 regionálnych autobusov. Počas jazdy môžete surfovať po internete, prezerať si e-maily alebo využívať pripojenie na rôzne komunikačné aplikácie. Stačí, ak sa v označených autobusoch nálepkou WiFi free pripojíte na sieť s názvom orange-free. Heslo zadávať netreba.

Bezplatné pripojenie na internet je poskytované v spolupráci so spoločnosťou See & Go. Podľa testovacích meraní rýchlosť dosahuje v priemere okolo 3,24 Mbit/s. 

WiFi zavádzame do našich autobusov kontinuálne a radi by sme túto možnosť v dohľadnom čase poskytli všetkým cestujúcim.

Veríme, že vám táto služba spríjemní cestovanie a budeme radi, ak nám svoje postrehy s využívaním bezplatého WiFi pripojenia zašlete na: marketing@slovaklines.sk

Nový cestovný poriadok na linke Bratislava - letisko Schwechat - Viedeň

Od 6.6.2016 odchádzame z Bratislavy každú celú hodinu, vrátane sobôt, nedieľ a sviatkov. Prvý spoj z Bratislavy odchádza už o 4:00 h ráno (posledný o 22:00 h), preto stihnete skoršie ranné lety z letiska Schwechat a veľmi ľahko si cestovný poriadok zapamätáte. Na palube našich nových autobusov nájdete všetko pre spríjemnenie vašej cesty či už je to denná tlač, Wi-Fi pripojenie, malé občerstvenie, multimediálny systém zabudovaný v sedadle pred vami a mnoho ďalších výhod.

Nezabudnite, že do autobusu môžete nastúpiť len s QR kódom alebo číslom lístka (netreba tlačený lístok). Vyskúšajte najjednoduchší nákup lístka cez mobilnú aplikáciu Slovak Lines

Všetky informácie a cestovný poriadok na linke Bratislava – letisko Schwechat – Viedeň nájdete tu.

We use cookies

To provide you with the best browsing experience. The data collected by cookies is used to optimise the website for our visitors. This data is used as part of our EU and global operations.