Trasa do Humenného

05:00
Odchod z Bratislavy
AS
05:50
Trnava
AS
06:30
Nitra
AS
07:50
Zvolen
AS
08:50
Lučenec
AS
09:20
Rimavská Sobota
AS
10:10
Rožňava
AS
11:20
Košice
AS
12:30
Michalovce
Terminál
13:00
Príchod do Humenného
Železničná stanica

Trasa smerom do Bratislavy

14:30
Odchod z Humenného
Železničná stanica
15:00
Michalovce
Terminál
16:10
Košice
AS
17:20
Rožňava
AS
18:10
Rimavská Sobota
AS
18:40
Lučenec
AS
19:40
Zvolen
AS
21:00
Nitra
AS
21:40
Trnava
AS
22:30
Príchod do Bratislavy
AS

Do Humenného cez Košice

Našou novou linkou sa dostanete až do Humenného a to cez množstvo zaujímavých miest. Po ceste vám zastavíme aj v Rožňave, Košiciach či Michalovciach. V rovnakom pohodlí a s pocitom bezpečia, na aký ste už u nás zvyknutí.

Je cestovanie bezpečné?

Po každej ceste je autobus dezinfikovaný ozónovým čističom vzduchu, ktorý spoľahlivo zabíja existujúce vírusy. Všetky dotykové plochy čistíme tekutou dezinfekciou, ktorá je súčasne dostupná každému cestujúcemu pri nástupe do vozidla v bezdotykových dávkovačoch. Spoľahnite sa, že pre vašu bezpečnosť robíme všetko.

Kúpte si lístok online, ktorý netreba tlačiť

Kúpte si lístok online, ktorý netreba tlačiť

Ušetrite čas aj energiu a zaobstarajte si lístok rýchlo a pohodlne cez web Slovak Lines alebo vždy najlacnejšie cez mobilnú appku. Stačí, keď sa pri nástupe preukážete QR kódom na displeji vášho mobilného zariadenia.

Platiť môžete aj kartou

Platiť môžete aj kartou

Nemusíte hľadať bankomat. Zaplatiť bezkontaktnou platobnou kartou teraz môžete aj priamo u vodiča autobusu.

Využite služby na palube

Využite služby na palube

Všetky autobusy sú vybavené s WC, WiFi, min. 2x TV, DVD, rádiom, chladničkou, kávovarom, klimatizáciou a USB nabíjačkou. Sedadlá sú polohovateľné a polokožené s lakťovou opierkou a poskytujú dostatok priestoru pre cestujúcich. 

Kúpte si výhodný Travel Pass

Kúpte si výhodný Travel Pass

Cestujete na tejto trase často? Pozrite si našu výhodnú ponuku Travel Passov na viac jázd. Zistite viac

Partnerská linka CK DAKA

Spoľahlivý dopravca, ktorý ponúka viaceré slovenské destinácie komfortným autobusom. Ste autobusový dopravca a chcete byť tiež naším partnerom? Ozvite sa nám.

Humenné nie je koniec sveta

Vyberte sa až na druhý koniec Slovenska cez mestá ako Rožňava, Košice či Michalovce a prejdite sa majestátnym renesančným kaštieľom, v ktorom má svoju izbu samotná Mária Terézia. Vráťte sa späť v čase návštevou vihorlatského skanzenu s expozíciou ľudovej architektúry a bývania, alebo sa zamilujte veľkej promenáde do spievajúcej a svietiacej Fontány lásky.

Praktické informácie

Pozrite si cestovný poriadok, cenník lístkov na autobus a prepravný poriadok autobusovej linky Bratislava - Humenné.

Často kladené otázky

Je možné v autobusoch platiť platobnou kartou?

Za cestovné lístky na linkách 102806 Bratislava - Wien a 102958 Bratislava - Schwechat je možné platiť aj prostredníctvom bezkontaktnej platobnej karty priamo u vodiča.

Je na autobusovej stanici možné odložiť batožinu?

Vo vestibule dočasnej Autobusovej stanice na Bottovej ulici sú k dispozícii skrinky na úschovu batožiny. Batožinu si tu môžete uschovať bezplatne. Pozor, o 23.00 hod. sa všetky skrinky automaticky odomykajú.

Musím mať lístok vytlačený?

Na linkách Slovak Lines nie je podmienkou mať vytlačený cestovný doklad. Cestujúci sa môže preukázať v čase nástupu na prepravu aj platným QR kódom, prípadne rezervačným číslom opísaným z cestovného lístka alebo uloženom v elektronickom zariadení (mobil, tablet, počítač). Ak sa cestujúci nevie preukázať u vodiča vopred zakúpeným cestovným lístkom, je povinný si zakúpť nový cestovný lístok a následne môže podať reklamáciu v sídle dopravcu.

Ako dlho pred odchodom spoja je treba byť na nástupišti?

Cestujúci s vopred zakúpeným cestovným lístkom je povinný byť na zastávke 15 minút pred plánovaným odchodom spoja, inak jeho nárok na miesto v autobuse zaniká a vodič toto miesto môže obsadiť iným cestujúcim. Cestujúcemu, ktorému z dôvodu neskorého príchodu na zastávku (menej ako 5 min.) miesto zaniklo, cestovný lístok neprepadne. Stále má možnosť využiť miesto na sedenie, ak je ešte voľné, prípadne využiť cestovný lístok na nasledujúci spoj v ten istý deň.

Other interesting destinations

Košice

od 17,09

Prešov

od 17,99

Rimavská Sobota

od 13,58

Bardejov

od 20,99