BANNER NA MAIN PAGE 300x600px2.jpg
main-page-na-webstranku-slovak-lines-300x600px-1a.jpg

Alice Cooper vo Viedni

Jamiroquai | 27.11.2017

Alice Cooper, vlastným menom Vincent Damon Furnier, je americký rockový spevák, skladateľ a hudobník s kariérou presahujúcou päť desaťročí. Meno Alice Cooper niesla pôvodne kapela zložená z piatich členov, s Furnierom ako spevákom. Ako kapela sa Alice Cooper stala známou v roku 1971 vďaka hitu I’m Eigtheenz albumu Love It to Death. Ďalším obrovským hitom sa stal singel School’s Outa tiež album Billion Dollar Babies z roku 1973. Kapela Alice Cooper bola v roku 2011 uvedená do Rock and Rollovej siene slávy. V roku 1975 odštartoval spevák Vincent Furnier albumom Welcome to My Nightmare svoju sólovú kariéru, ktorá trvá dodnes. V lete tohto roku sa očakáva jeho najnovší hudobný počin, album Paranormal, na ktorom sa podieľajú aj pôvodní členovia kapely, basgitarista Dennis Dunaway, gitarista Michael Bruce a bubeník Neal Smith. Nenechajte si živú šou tohto legendárneho rockera ujsť ani vy, 27. novembra sa predstaví vo Viedni, kam to máte na skok. S dopravou si hlavu lámať nemusíte, na koncert vás pohodlne odvezú autobusy Slovak Lines!

 

date

Koncert sa uskutoční 27.11.2017 o 19:30 hod

date

Wiener Stadthalle, Halle D, Viedeň

date

Odchod Bratislava Autobusová stanica
o 16:00 h nástupište č. 4

date

Odchod Viedeň (tam kde ste vystúpili) 30 minút po skončení koncertu

bus ticket

Cena obojsmerného lístka je 19 Eur.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu! V cene nie je zahrnutá vstupenka na koncert!

Upozornenie:
Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.

Pozrite si videá

Alice Cooper video