BANNER NA MAIN PAGE 300x600px2.jpg
main-page-na-webstranku-slovak-lines-300x600px-1a.jpg

Depeche Mode vo Viedni

Depeche Mode | 4.2.2018

Jedna z najvytrvalejších a najúspešnejších hudobných skupín éry New Wave a New Romantic, to sú anglickí Depeche Mode. Táto synth rocková/synth popová kapela bola založená v roku 1980 a momentálne ju tvoria traja členovia, Dave Gahan, Martin Gore a Andew Fletcher. Depeche Mode mali 50 skladieb v UK Singles Chart, a sedemnásť albumov, ktoré sa umiestnili v rebríčku top 10 albumov v UK Chart. Celosvetovo predali vyše 100 miliónov nahrávok. Debutový albumom, Speak & Spell, z roku 1981 sa zaradili na britskú New wave scénu. Hneď ďalší rok im vyšiel album A Broken Frame. S albumami Black Celebration a Music for the Masses Depeche Mode definitívne potvrdili svoje miesto na hlavnej scéne elektronickej hudby. V ďalších rokoch bodovali s albumami Violator, Songs of Faith and Devotion, Ultra či Exciter. V roku 2017 im vyšiel album Spirit. Medzi najpopulárnejšie skladby tejto obľúbenej kapely patria Enjoy the Silence, Never Let Me Down Again, Stripped, People are People alebo Personal Jesus. Príďte si hity Depeche Mode vypočuť 4.2. do Viedne. A s dopravou si nelámte hlavu, na koncert a naspäť do Bratislavy vás, ako obyčajne, odvezie Slovak Lines!

 

date

Koncert sa uskutoční 4.2.2018 o 19:30 hod

date

Wiener Stadthalle, Halle D, Viedeň

date

Odchod Bratislava Autobusová stanica
o 16:00 h nástupište č. 4

date

Odchod Viedeň (tam kde ste vystúpili) 30 minút po skončení koncertu

bus ticket

Cena obojsmerného lístka je 19 Eur.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu! V cene nie je zahrnutá vstupenka na koncert!

Upozornenie:
Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.

Pozrite si videá

Depeche Mode video