banner_web_hrbaty.jpg
koncert.png

Ed Sheeran vo Viedni 7.8.2018

Ed Sheeran | 7.8.2018

Anglického speváka a hudobníka Eda Sheerana si vďaka jeho nezávislému EP No. 5 Collaborations Project všimol v roku 2011 Elton John aj Jamie Foxx. Ešte v tom istom roku vydal svoj debutový album + (Plus), ktorý bol od tej doby vo Veľkej Británii šesťkrát platinový. Album obsahuje single The A Team, ktorý sa pýši cenou Ivora Novella za najlepšiu pieseň, čo sa hudby a textu týka. V zahraničí sa Ed Sheeran dostal do povedomia v roku 2012 vďaka spolupráci s Taylor Swift na jej piesni Red. V roku 2014 mu vyšiel druhý štúdiový album x (Multiply). Dostal sa na prvé priečky vo Veľkej Británii aj USA. Singel z neho, Thinking Out Loud, vyhral dve ceny Grammy. V roku 2017 vydal Ed Sheeran svoj tretí štúdiový album s názvom ÷ (Divide) s populárnymi hitmi Shape of You a Castle on the Hill. Tešíte sa, ako si príjemné piesne anglického pesničkára vypočujete vo Viedni naživo? Nezabudnite si zbaliť tanečné topánky a dobrú náladu. S dopravou si starosti robiť nemusíte, na koncert vás, ako obyčajne, odvezie Slovak Lines. Kúpte si svoj lístok online ešte dnes.

 

date

Koncert sa uskutoční 7.8.2018 o 18:00 hod

date

Ernst Happel Stadion, Viedeň

date

Odchod Bratislava Autobusová stanica
o 15:00 h nástupište č. 4

date

Odchod Viedeň (tam kde ste vystúpili) 30 minút po skončení koncertu

bus ticket

Cena obojsmerného lístka je 19 Eur.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu! V cene nie je zahrnutá vstupenka na koncert!

Upozornenie:
Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.

Pozrite si videá

Ed Sheeran video