Enrique Iglesias v Budapešti

Španielsky spevák, označovaný titulom Kráľ latino popu, začal svoju kariéru v polovici 90. rokov pod menom Enrique Martinez. Neskôr sa vrátil k svoju vlastnému menu, Enrique Iglesias, a stal sa jednou z najväčších hviezd na latinsko-americkom a hispánskom trhu v USA. Počas svojej kariéry predal Enrique Iglesias vyše 159 miliónov nahrávok po celom svete, čo z neho robí jedného z najpredávanejších španielskych umelcov všetkých čias. Jeho kariéru vyniesol do výšin hit Bailamos,z albumu Enrique, naspievaný pre soundtrack k filmu Wild Wild West. Ďalšími úspešnými hitmi tohto španielskeho speváka sú napríklad Rhythm Divine, Be With You, Maybe, Don’t Turn Off The Lights, či Hero. Pieseň Escape, kde sa počas natáčania videoklipu zoznámil so svojou neskoršou dlhoročnou priateľkou Annou Kurnikovovou, je jeho najväčším komerčným úspechom. Nezmeškajte 11. 3.  vystúpenie charizmatického Kráľa latino popu, zbaľte si dobrú náladu, auto nechajte doma. O dopravu sa totiž postará Slovak Lines! Náš autobus vás pohodlne odvezie na miesto konania, kde na vás po skončení koncertu tiež počká.

date

Koncert sa uskutoční 11.3.2018 o 20:00 hod

date

Papp László Budapest Sportaréna, Budapešť

date

Odchod Bratislava Autobusová stanica Mlynské nivy o 16:00 h nástupište č. 44

date

Odchod Viedeň (tam kde ste vystúpili) 30 minút po skončení koncertu

bus ticket

Cena obojsmerného lístka je 33 Eur.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu! V cene nie je zahrnutá vstupenka na koncert!

Upozornenie:
Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.

Pozrite si videá

Enrique Iglesias video