BANNER NA MAIN PAGE 300x600px2.jpg
main-page-na-webstranku-slovak-lines-300x600px-1a.jpg

Gorillaz vo Viedni

Gorillaz | 2.11.2017

Virtuálnu britskú hudobnú kapelu Gorillaz vytvorili v roku 1998 Damon Albarn z kapely Blur a Jamie Hewlett, ktorý je spoluautorom komiksu Tank Girl. Gorillaz tvoria štyria animovaní členovia, 2D, Murdoc Niccals, Noodle a Russel. Skrývajú sa za nimi spevák Damon Albarn, rapper Del Tha Funkee Homosapien, Moho Hatori, Kid Koala, Tina Weymouth a Chris Frantz. Prelomovým hitom kapely bol singel Clint Eastwood z marca 2001, po ktorom nasledoval debutový album Gorillaz so singlami Tomorrow Comes Today a Rock the House. Predalo sa z neho viac ako 7 miliónov kópií, čo spravilo z Gorillaz Najúspešnejšiu virtuálnu kapelu v Guinessovej knihe rekordov. Aj druhý štúdiový album, Demon Days, priniesol skupine úspech. Single Feel Good Inc., Dare, Dirty Harry a El Mañana z neho v Británii urobili najpredávanejší album roku 2005. V roku 2010 nasledoval album Plastic Beach a tento rok tiež album Humanz. Na svojich koncertoch Gorillaz prepájajú animované sekvencie s hraním živých hudobníkov skrytých za polopriehľadnou stenou alebo nasvietených tak, že diváci vidia len ich siluety. Pokiaľ sa chystáte vychutnať Najúspešnejšiu virtuálnu kapelu naživo 2.11. vo Viedni, s dopravou na koncert si starosti nerobte! Priamo na miesto konania aj naspäť do Bratislavy vás, ako obyčajne, odvezie Slovak Lines.

 

date

Koncert sa uskutoční 2.11.2017 o 19:30 hod

date

Wiener Stadthalle, Halle D, Viedeň

date

Odchod Bratislava Autobusová stanica
o 16:00 h nástupište č. 4

date

Odchod Viedeň (tam kde ste vystúpili) 30 minút po skončení koncertu

bus ticket

Cena obojsmerného lístka je 19 Eur.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu! V cene nie je zahrnutá vstupenka na koncert!

Upozornenie:
Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.

Pozrite si videá

Gorillaz video