BANNER NA MAIN PAGE 300x600px2.jpg
main-page-na-webstranku-slovak-lines-300x600px-1a.jpg

Hurts vo Viedni

Hurts | 27.11.2017

Adam Anderson a Theo Hutchcraft pri náhodnom stretnutí pred klubom zistili, že majú rovnaký hudobný vkus a rozhodli sa založiť si kapelu. Tak v roku 2009 vzniklo anglické synth popové duo Hurts. Svoju hudobnú kariéru naštartovali úspešne, keď sa ich prvé dva albumy, Happiness a Exile, umiestnili v top desať v rebríčkoch vo viacerých európskych krajinách. Obsahujú ich známe hity Better Than Love, Wonderful Life, Stay, Sunday, Illuminated, Miracle, Blind či Somebody to Die For. V roku 2015 nasledoval album Surrender  a tento rok vydávajú Hurts svoj štvrtý album, Desire. Nechajte sa prekvapiť, ktoré zo svojich melancholických hitov zahrajú Hurts naživo na svojom koncerte 27. novembra vo Viedni. Zbaľte si dobrú náladu a s dopravou si nelámte hlavu. Na koncert a naspäť do Bratislavy vás pohodlne odvezú autobusy Slovak Lines. Kúpte si svoj lístok ešte dnes.

 

date

Koncert sa uskutoční 27.11.2017 o 20:00 hod

date

Planet.tt Bank Austria Halle Gasometer, Viedeň

date

Odchod Bratislava Autobusová stanica
o 16:00 h nástupište č. 4

date

Odchod Viedeň (tam kde ste vystúpili) 30 minút po skončení koncertu

bus ticket

Cena obojsmerného lístka je 19 Eur.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu! V cene nie je zahrnutá vstupenka na koncert!

Upozornenie:
Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.

Pozrite si videá

Hurts video