BANNER NA MAIN PAGE 300x600px2.jpg
main-page-na-webstranku-slovak-lines-300x600px-1a.jpg

James Blunt vo Viedni

James Blunt | 31.10.2017

James Blunt, anglický spevák, skladateľ, gitarista a bývalý dôstojník britskej armády, sa preslávil v roku 2004 svojím debutovým albumom Back to Bedlam. Album sa stal, aj vďaka svetoznámym hitom You're Beautiful a Goodbye My Lover, komerčne najúspešnejším albumom prvého desaťročia 21. storočia a šestnástym najpredávanejším titulom v britskej histórii. Svoj druhý album, All the Lost Souls, obsahujúci hity 1973, Same Mistake či Carry You Home, vydal v roku 2007. O tri roky neskôr vyšiel Bluntovi album Some Kind of Trouble so singlami Stay the Night, So Far Gone, If Time Is All I Have a I'll Be Your Man. Svoj predposledný album, Moon Landing, obsahujúci hity ako Postcards či Bonfire Heart, vydal tento anglický spevák v roku 2013. Z najnovšieho albumu Jamesa Blunta,  Afterlove, ktorývychádza 24. marca, si môžete vypočuť singel Love Me Better. Naživo ho tento charizmatický spevák predstaví 31. októbra v rámci viedenskej zastávky na svojom turné. Nenechajte si jeho vystúpenie ujsť, na miesto konania a naspäť do Bratislavy vás pohodlne odvezie autobus Slovak Lines.

 

date

Koncert sa uskutoční 31.10.2017 o 19:30 hod

date

Wiener Stadthalle Halle D, Viedeň

date

Odchod Bratislava Autobusová stanica
o 16:00 h nástupište č. 4

date

Odchod Viedeň (tam kde ste vystúpili) 30 minút po skončení koncertu

bus ticket

Cena obojsmerného lístka je 19 Eur.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu! V cene nie je zahrnutá vstupenka na koncert!

Upozornenie:
Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.

Pozrite si videá

James Blunt video