BANNER NA MAIN PAGE 300x600px2.jpg
main-page-na-webstranku-slovak-lines-300x600px-1a.jpg

Jamiroquai vo Viedni

Jamiroquai | 15.11.2017

Britská multižánrová formácia okolo frontmana Jay Kaya, založená v roku 1992 v Londýne, vo svojej hudbe prepája acid jazz, funk, soul a disco. Úspech im priniesol hneď debutový album Emergency on Planet Earth, ktorý obsahuje hit Too Young to Die, s ktorým Jamiroquai dobyli britský rebríček. Po ňom nasledovali albumy The Retur of the Space Cowboy, Travelling Without Moving, Synkronized, A Funk Odyssey, Dynamite a Rock Dust Light Star. Za skladbu Virtual Insanity získali v roku 1998 cenu Grammy a ich skladba Deeper Underground zaznela vo filme Godzilla. Tento rok vyšla Jamiroquai štúdiovka Automaton s titulným singlom, ktorý nesie rovnaký názov. 15. novembra si ju budete môcť vypočuť na ich viedenskom koncerte aj naživo! Tak neváhajte, zbaľte si dobrú náladu, tanečné topánky a poďte to s nami roztočiť do Viedne! O dopravu sa starať nemusíte, na koncert a naspäť do Bratislavy vás, ako obyčajne, odvezie Slovak Lines.

 

date

Koncert sa uskutoční 15.11.2017 o 19:30 hod

date

Wiener Stadthalle, Halle D, Viedeň

date

Odchod Bratislava Autobusová stanica
o 16:00 h nástupište č. 4

date

Odchod Viedeň (tam kde ste vystúpili) 30 minút po skončení koncertu

bus ticket

Cena obojsmerného lístka je 19 Eur.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu! V cene nie je zahrnutá vstupenka na koncert!

Upozornenie:
Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.

Pozrite si videá

Jamiroquai video