banner_web_hrbaty.jpg
koncert.png

Judas Priest vo Viedni

Judas Priest, anglická heavy metalová kapela, ktorá vznikla vo West Bromwich v roku 1969, predala počas svojej dlhoročnej kariéry vyše 50 miliónov kópií svojich albumov a často sa označuje za jednu z najlepších metalových kapiel všetkých čias. Súčasnými členmi sú spevák Rob Halford, gitaristi Glenn Tipton a Richie Faulkner, basák Ian Hill a bubeník Scott Travis. Najlepšie predávaným albumom Judas Priest je Screaming for Vengeance z roku 1982, kedy Halforda, Tiptona a Hilla dopĺňal gitarista K. K. Downing a bubeník Dave Holland. Tento rok vydali už svoj osemnásty štúdiový album s názvom Firepower, ktorý je podľa fanúšikov aj kritikov najlepším albumom kapely za posledných 25 rokov. 

 

date

Koncert sa uskutoční 28.7.2018 o 20:00 hod

date

Wiener Stadthalle, Halle D, Viedeň

date

Odchod Bratislava Autobusová stanica
o 17:00 h nástupište č. 4

date

Odchod Viedeň (tam kde ste vystúpili) 30 minút po skončení koncertu

bus ticket

Cena obojsmerného lístka je 19 Eur.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu! V cene nie je zahrnutá vstupenka na koncert!

Upozornenie:
Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.