Justin Timberlake vo Viedni

Americký spevák, skladateľ, herec a hudobný producent, Justin Timberlake, sa stal známym ako člen chlapčenskej skupiny ‘N Sync, ktorá sa stala jednou z najlepšie predávaných chlapčenských skupín všetkých čias. Svoju sólovú kariéru odštartoval v roku 2002 albumom Justified so známymi singlami Cry Me a River a Rock Your Body. Za tento album získal dve zo svojich šiestich cien Grammy. Druhý album, FutureSex/LoveSounds, s hitmi SexyBack, My Love či What Goes Around… Comes Around, vydal Justin Timberlake v roku 2006. V rokoch 2008 až 2012 sa sústredil na svoju hereckú kariéru. Účinkoval vo filmoch The Social Network, Bad Teacher, Friends with Benefits a In Time. V roku 2013 sa k hudobnej kariére vrátil albumom The 20/20 Experience a The 20/20 Experience - 2 of 2. Jeho piaty štúdiový album, Man of the Woods, sa stal jeho štvrtým albumom číslo jedna v USA. Počas svojej kariéry Justin Timberlake doposiaľ predal vyše 32 miliónov albumov a 56 miliónov singlov celosvetovo, čo z neho robí jedného z najlepšie predávaných hudobných umelcov. 

Patríte medzi fanúšikov, ktorí si živé vystúpenie Justina Timberlaka nenechajú ujsť? Nezabudnite si tanečné topánky a dobrú náladu, auto nechajte pokojne doma, priamo na koncert vás pohodlne odvezú autobusy Slovak Lines. Kúpte si svoj lístok ešte dnes.

 

date

Koncert sa uskutoční 18.8.2018 o 20:00 hod

date

Wiener Stadthalle, Halle D, Viedeň

date

Odchod Bratislava Autobusová stanica
o 16:00 h nástupište č. 4

date

Odchod Viedeň (tam kde ste vystúpili) 30 minút po skončení koncertu

bus ticket

Cena obojsmerného lístka je 19 Eur.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu! V cene nie je zahrnutá vstupenka na koncert!

Upozornenie:
Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.