banner_web_hrbaty.jpg
koncert.png

Katy Perry vo Viedni

Katy Perry | 4.6.2018

Americká speváčka a skladateľka, Katy Perry, sa preslávila svojim druhým albumom One of the Boys, ktorý obsahuje single I Kissed a Girl a Hot n Cold. Z jej tretieho albumu, Teenage Dream, pochádzajú obľúbené hity California Gurls, Teenage Dream, Firework, E. T. či Last Friday Night (T. G. I. F.). Tento album bol prvým albumom od ženskej umelkyne, ktorý mal v USA až päť hitov číslo 1 a zároveň druhým po Bad od Michaela Jacksona. Katy Perry sa tiež stala prvým umelcom s miliardovými pozretiami viacerých svojich videí (Roar a Dark Horse) na Vevo. Piaty štúdiový album vydala Katy Perry v roku 2017. Volá sa Witness a je jej tretím albumom číslo jeden v americkom rebríčku Billboard 200. Plánujete ísť si vypočuť hity tejto sympatickej speváčky naživo do Viedne? V tom prípade sa netrápte s dopravou, na koncert aj naspäť do Bratislavy vás odvezú pohodlné autobusy Slovak Lines. Kúpte si svoj lístok online ešte dnes.

 

date

Koncert sa uskutoční 4.6.2018 o 19:30 hod

date

Wiene Stadthalle, Halle D, Viedeň

date

Odchod Bratislava Autobusová stanica
o 16:00 h nástupište č. 4

date

Odchod Viedeň (tam kde ste vystúpili) 30 minút po skončení koncertu

bus ticket

Cena obojsmerného lístka je 19 Eur.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu! V cene nie je zahrnutá vstupenka na koncert!

Upozornenie:
Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.

Pozrite si videá

Katy Perry video