banner_web_hrbaty.jpg
koncert.png

Lenny Kravitz vo Viedni

Americký spevák, skladateľ, producent a multiinštrumentalista, Lenny Kravitz, je jedným z najpopulárnejších a najvplyvnejších rockových hudobníkov posledných dekád. Vo svojej tvorbe, ovplyvnenej hudbou 60. a 70. rokov, sa pohybuje na hranici rocku, soulu a funku. Okrem spevu a vokálov na svojich vo svojich piesňach často sám hrá na hudobné nástroje. Okrem iných ocenení, vyhral v rokoch 1999 - 2002 cenu Grammy v kategórii Best Male Rock Vocal Performance štyrikrát za sebou, čím prelomil najvyšší počet víťazstiev v tejto kategórii. Lenny Kravitz sa na scéne pohybuje od roku 1988, debutoval v roku 1989 albumom Let Love Rule. Po ňom nasledovali albumy Mama Said, Are You Gonna Go My Way, Circus, 5, Lenny, Baptism, It Is Time For A Love Revolution, Black And White America a Strut. Medzi jeho najznámejšie hity patria It Ain’t Over ‘Till It’s Over, Fly Away, American Woman, Again či Believe in Me.

Lenny Kravitz je známy svojimi prepracovanými hudobnými videami a koncertnými vystúpeniami. Jedno z nich predvedie aj 9. júna vo viedenskej Stadthalle. Zbaľte si dobrú náladu, a kľúče od auta a starosti s parkovaním nechajte doma. Na koncert vás odvezie Slovak Lines. Kúpte si svoj lístok ešte dnes.

 

date

Koncert sa uskutoční 9.6.2018 o 20:00 hod

date

Wiener Stadthalle, Halle D, Viedeň

date

Odchod Bratislava Autobusová stanica
o 17:00 h nástupište č. 4

date

Odchod Viedeň (tam kde ste vystúpili) 30 minút po skončení koncertu

bus ticket

Cena obojsmerného lístka je 19 Eur.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu! V cene nie je zahrnutá vstupenka na koncert!

Upozornenie:
Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.