BANNER NA MAIN PAGE 300x600px2.jpg
main-page-na-webstranku-slovak-lines-300x600px-1a.jpg

Marilyn Manson vo Viedni

Marilyn Manson | 20.11.2017

Brian Hugh Warner, známy pod pseudonymom Marilyn Manson, je americký spevák, hudobník, skladateľ a bývalý novinár. Ako hlavný spevák rovnomennej kapely Marilyn Manson, ktorú spoluzaložil s gitaristom Daisym Berkowitzom, je známy svojím špecifickým kontroverzným štýlom. Známym sa stal predovšetkým vďaka nahrávkam kapely z 90. rokov 20. storočia, Antichrist Superstar a Mechanical Animals. Medzi najpopulárnejšie skladby kapely Marilyn Manson patria The Beautiful People, Coma White, Sweet Dreames (Are Made of This), The Dope Show či The Nobodies. Ak si ani vy nenecháte ujsť ich pekelnú šou, ktorá sa koná 20. novembra vo Viedni, nezabudnite, že s dopravou si starosti robiť nemusíte. Na koncert aj naspäť do Bratislavy vás odvezú autobusy Slovak Lines.

 

date

Koncert sa uskutoční 20.11.2017 o 20:00 hod

date

Planet.tt Bank Austria Halle Gasometer, Viedeň

date

Odchod Bratislava Autobusová stanica
o 16:00 h nástupište č. 4

date

Odchod Viedeň (tam kde ste vystúpili) 30 minút po skončení koncertu

bus ticket

Cena obojsmerného lístka je 19 Eur.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu! V cene nie je zahrnutá vstupenka na koncert!

Upozornenie:
Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.

Pozrite si videá

Gorillaz video