BANNER NA MAIN PAGE 300x600px2.jpg
main-page-na-webstranku-slovak-lines-300x600px-1a.jpg

Queen + Adam Lambert vo Viedni

Queen + Adam Lambert | 8.11.2017

Legendárna britská skupina Queen vyráža na turné pri príležitosti 40. Výročia vydania ich najpredávanejšieho albumu News of the World, ktorý obsahuje svetoznáme hity We Will Rock You, We Are the Champions a Spread Your Wings. Pôvodných členov Queen, gitaristu Briana Maya a bubeníka Rogera Taylora, doplní spevák Adam Lambert. Pre svojich fanúšikov majú pripravenú ohromnú šou, na ktorej plánujú zahrať obľúbené hity, ale aj menej známe skladby či piesne, ktoré nikdy nehrali. Nenechajte si toto vystúpenie 8. novembra vo viedenskej Stadthalle ujsť. Vezmite priateľov, zbaľte si dobrú náladu, a auto pokojne nechajte doma. Na miesto konania aj naspäť do Bratislavy vás odvezie Slovak Lines.

 

date

Koncert sa uskutoční 8.11.2017 o 19:30 hod

date

Wiener Stadthalle, Halle D, Viedeň

date

Odchod Bratislava Autobusová stanica
o 16:00 h nástupište č. 4

date

Odchod Viedeň (tam kde ste vystúpili) 30 minút po skončení koncertu

bus ticket

Cena obojsmerného lístka je 19 Eur.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu! V cene nie je zahrnutá vstupenka na koncert!

Upozornenie:
Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.

Pozrite si videá

Queen video