Robbie Williams vo Viedni

Robbie Williams | 26.8.2017

Anglický spevák Robbie Williams, bývalý člen popovej skupiny Take That, je najlepšie sa predávajúcim britským sólo umelcom v Spojenom kráľovstve. V roku 2006 sa zapísal do Guinnessovej knihy rekordov, keď sa za jediný deň predalo 1,6 milióna vstupeniek na jeho turné Close Encounters Tour. Robbie Williams má na konte 11 štúdiových albumov a k jeho najväčším hitom patria skladby Angels, Feel, Let Me Entertain You, Millennium, Rock DJ, či Supreme. V rámci svojho európskeho turné k albumu The Heavy Entertainment Show, ktorý vydal v roku 2016, ovládne tento skvelý showman pódium aj vo Viedni. Zbaľte si tanečné topánky a dobrú náladu, a odvezte sa so Slovak Lines 26. augusta na koncert Robbieho Williamsa.

date

Koncert sa uskutoční 26.8.2017 o 18:00 hod

date

Ernst Happel Stadion Viedeň 

date

Odchod Bratislava Autobusová stanica Mlynské nivy o 16:00 h nástupište č. 44

date

Odchod Viedeň (tam kde ste vystúpili) 30 minút po skončení koncertu

bus ticket

Cena obojsmerného lístka je 19 Eur.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu! V cene nie je zahrnutá vstupenka na koncert!

Upozornenie:
Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.

Pozrite si videá

Robbie Williams video