banner_web_hrbaty.jpg
koncert.png

Scooter vo Viedni

Scooter | 20.2.2018

Nemecká techno/hard dance skupina Scooter vznikla v roku 1993 v Hamburgu. S vyše 30 miliónmi celosvetovo predaných nahrávok a viac ako 80 zlatými a platinovými platňami sú Scooter považovaní za jednu z najúspešnejších nemeckých skupín. Scooter v súčasnosti tvoria H. P. Baxxter, Michael Somin a Phil Speiser. Medzi ich najznámejšie hity patria Hyper Hyper, Mover Your Ass!, How Much Is the Fish?, Weekend!, Maria (I Like It Loud) či Nessaja. Svoj zatiaľ posledný, osemnásty, štúdiový album s názvom Ace vydala skupina Scooter v roku 2016. Chystáte sa vychutnať si dynamickú šou skupiny Scooter 20. februára 2018 vo Viedni? S dopravou si v tom prípade nemusíte robiť starosti! Z Bratislavy vás priamo na koncert aj naspäť odvezú autobusy Slovak Lines. Kúpte si svoj lístok ešte dnes.

 

date

Koncert sa uskutoční 20.2.2018 o 20:00 hod

date

Planet.tt Bank Austria Halle Gasometer, Viedeň

date

Odchod Bratislava Autobusová stanica
o 16:00 h nástupište č. 4

date

Odchod Viedeň (tam kde ste vystúpili) 30 minút po skončení koncertu

bus ticket

Cena obojsmerného lístka je 19 Eur.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu! V cene nie je zahrnutá vstupenka na koncert!

Upozornenie:
Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.

Pozrite si videá

Scooter video