banner_web_hrbaty.jpg
koncert.png

Sunrise Avenue vo Viedni

Sunrise Avenue | 6.3.2018

Fínsku rockovú kapelu Sunrise Avenue tvoria Samu Haber, Raul Ruutu, Sami Osala a Riku Rajamaa. Kapela bola založená v roku 2002 a je známa vďaka svojim chytľavým melodickým piesňam a energickým živým vystúpeniam. Repertoár Sunrise Avenue tvoria rozmanité skladby, od tvrdších hard-rockových až po jemnejšie rockové balady. Kapela má na konte viac 2 milióny predaných albumov a medzi jej najznámejšie hity patria Hollywood Hills, Fairytale Gone Bad, Forever Yours, The Whole Story, Heal Me či Welcome to My Life. Tešíte sa už na marcový koncert vo Viedni? Nezabudnite, že auto môžete nechať doma, pretože priamo na miesto konania vás odvezie Slovak Lines. Kúpte si svoj lístok ešte dnes.

 

date

Koncert sa uskutoční 6.3.2018 o 19:30 hod

date

Wiener Stadthalle, Halle D, Viedeň

date

Odchod Bratislava Autobusová stanica
o 16:00 h nástupište č. 4

date

Odchod Viedeň (tam kde ste vystúpili) 30 minút po skončení koncertu

bus ticket

Cena obojsmerného lístka je 19 Eur.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu! V cene nie je zahrnutá vstupenka na koncert!

Upozornenie:
Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.

Pozrite si videá

Sunrise Avenue video