David Guetta vo Viedni

David Guetta | 29.7.2017

Parížan Pierre David Guetta nahral svoj prvý celosvetovo úspešný hit, Just a Little More Love, už v roku 2002. Rovnomenný album vydaný v tom istom roku zaznamenal veľký úspech, keď sa z neho predalo vyše 300 000 kópií. Podobne úspešný bol aj Guettov tretí album s názvom Pop Life z roku 2007. Predalo sa z neho vyše pol milióna kópií a singel Love is Gone dosiahol prvé miesto v americkej tanečnej hitparáde. Celosvetový úspech a vyše 1,4 milióna predaných kópií dosiahol David Guetta s albumom One Love. Hity When Love Takes Over, Gettin’ Over You a Sexy Bitch sa umiestnili na prvej priečke rebríčka vo Veľkej Británii. S nasledujúcim albumom, Nothing but the Beat, z ktorého rezonovali single Where Them Girls At, Little Bad Girl, Without You, Titanium či Turn Me On, pokračoval David Guetta v úspešnom ťažení. Celosvetovo predal tento francúzsky DJ a producent viac ako 9 miliónov albumov a 30 miliónov singlov. V roku 2013 korunoval magazín Billboard jeho When Love Takes Over za najlepšiu dance-popovú spoluprácu všetkých čias. 29. júla rozbalí David Guetta svoju veľkolepú šou vo Viedni. O dopravu sa starať nemusíte, auto nechajte doma a zbaľte si len dobrú náladu, pretože na miesto konania a naspäť do Bratislavy vás pohodlne odvezie autobus Slovak Lines!

 

date

Koncert sa uskutoční 29.7.2017 o 15:00 hod

date

Krieau Wien, Nordportalstraße 247, Viedeň

date

Odchod Bratislava Autobusová stanica Mlynské nivy o 12:00 h nástupište č. 44

date

Odchod Viedeň (tam kde ste vystúpili) 30 minút po skončení koncertu

bus ticket

Cena obojsmerného lístka je 19 Eur.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu! V cene nie je zahrnutá vstupenka na koncert!

Upozornenie:
Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.

Pozrite si videá

David Guetta video