Guns N' Roses vo Viedni

Guns N' Roses | 10.7.2017

Americká hard rocková kapela z Los Angeles vznikla v roku 1985. Guns N’Roses predali celosvetovo viac ako 100 miliónov nahrávok, čo z nich robí jednu z najlepšie predávaných skupín histórie. Najväčšiu slávu priniesol Guns N’Roses ich debutový album Appetite For Destruction z roku 1987. Na jeho úspech nadviazali nasledujúce albumy G N ’R Lies a Use Your Illusion I a II. Pôvodná zostava spolu naposledy hrala v roku 1993. Axl Rose vydal s novou zostavou album Chinese Democracy, ktorého nahrávanie stálo 14 miliónov dolárov, čo z neho robí najdrahší album všetkých čias. Pôvodní členovia, Slash a McKagan, sa do Guns N’ Roses vrátili v roku 2016. V staro-novej zostave sa predstavia aj na svojom turné Not in This Lifetime... Tour, ktoré má 10. júla zastávku vo Viedni. Poďte sa s nami presvedčiť, či na štadióne Ernsta Happela zaznejú svetoznáme hity Welcome to the Jungle, Paradise City, Sweet Child o' Mine, Patience, November Rain, či Knockin’ on Heaven’s Door. O dopravu na koncert sa už tradične postará Slovak Lines.

date

Koncert sa uskutoční 10.7.201718:45 hod

date

Ernst Happel Stadion Viedeň,
Meiereistrasse 7, 1020 WIEN

date

Odchod Bratislava Autobusová stanica Mlynské nivy o 15:00 h nástupište č. 44

date

Odchod Viedeň (tam kde ste vystúpili) 30 minút po skončení koncertu

bus ticket

Cena obojsmerného lístka je 19 Eur.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v sieti predajných miest Slovak Lines Express a.s.

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu! V cene nie je zahrnutá vstupenka na koncert!

Upozornenie:
Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka: spiatočný na dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.

Pozrite si videá

Guns N' Roses video