Do Viedne alebo na letisko Schwechat cestujte moderne a za super ceny!

30.11.2015

Do Viedne alebo na letisko Schwechat cestujte moderne a za super ceny!  

Slovenský autobusový dopravca Slovak Lines má dobrú správu pre všetkých svojich cestujúcich. Od zajtra prichádza s ešte lepšími cenami. Inovácie siahajú aj ďalej. Pre pohodlie cestujúcich dopravca v týchto dňoch zaviedol možnosť nástupu na autobus bez tlačeného cestovného lístka. Stačí ukázať QR kód alebo číslo cestovného lístka v smartphone alebo tablete.

Z Bratislavy na letisko Schwechat alebo do centra Viedne jazdí dnes denne 23 párov autobusových spojov Slovak Lines. Prvý spoj odchádza z Bratislavy o 4.40 hod. a posledný spoj z Viedne odchádza o 23.00 hod. Ráno a poobede jazdia každú polhodinu a v menej frekventovanom čase každú hodinu, čo už konkuruje osobnej doprave.

Nové ceny pre trasu Bratislava – letisko Viedeň (alebo Viedeň mesto):  

Horúce lístky za jedno euro si cestujúci môžu zakúpiť na internetových stránkach dopravcu, pričom počet lístkov na každom spoji je limitovaný.

V autobusoch na linke Bratislava – letisko Schwechat – Viedeň je samozrejmosťou klimatizácia, špičkové bezplatné cezhraničné internetové pripojenie, denná tlač či kvalitná slovenská minerálka a snack zdarma, ale aj možnosť vziať si príručnú leteckú batožinu na palubu a pohodlne si ju umiestniť vo svojom dosahu ako v lietadle – a to všetko v cene základného lístka. Dopravca dáva cestujúcim do pozornosti, že v novej cene cestovného je zahrnuté nadštandardné poistenie za batožinu, a to až do 1000 eur. V rámci špeciálne zakúpeného lístka ponúka Slovak Lines v deň platnosti lístka aj dopravu viedenskou MHD po Viedni.

„Náš lístok nazývame Poctivým – to znamená, že čo sľúbime, to do bodky plníme. Cestujúcim napríklad garantujeme, že keby došlo k technickej poruche autobusu na ceste, bezodkladne vyštartuje náhradné vozidlo zo Slovenska alebo z Rakúska a náš personál urobí všetko preto, aby doviezol cestujúcich ešte k pôvodnému letu,“ povedal generálny riaditeľ Slovak Lines Peter Sádovský a doplnil: „Navyše, náš špeciálne školený personál je vždy pripravený poskytnúť cestujúcim rady a kvalifikované informácie pri cestovaní do centra Viedne alebo z letiska Schwechat.“

Dnes je výhodnejšie odviezť sa na letisko Schwechat autobusom a svoje auto nechať doma. Práve autobusy Slovak Lines sú pohodlnou alternatívou jednak širokou ponukou spojov, spoľahlivosťou, ale aj komfortom a službami, ktoré ponúkajú a stále vylepšujú. Do konca roka chystá spoločnosť pre cestujúcich ešte niekoľko zaujímavých prekvapení.