Za vrcholnými zážitkami

Vyrazte na jednodňové lyžovačky na Stuhleck pohodlne busom priamo pod svah so zvýhodneným skipassom alebo za teplom domova po celom Slovensku.

Aktuality a dopravné obmedzenia

21. 12. 2022
Jednodňové cestovné poistenie na Stuhleck
Aby ste si mohli svoju lyžovačku užiť naozaj naplno, s každým zakúpeným lístkom si u nás môžete uzavrieť „Cestovné poistenie“. Ochráni vás pred nepríjemnými následkami neočakávaných udalostí na území Rakúska, či už pri ceste na lyžovačku alebo počas nej. Stačí si ho vybrať ako doplnkový produkt pri kúpe lístka.
21. 12. 2022
Na Stuhleck jazdíme každý deň počas prázdnin
Okrem pravidelných víkendov budeme jazdiť na Stuhleck každý deň počas prázdnin až do 9. januára 2023. Náš pohodlný bus vás odvezie priamo pod svah so skipassom v cene lístka a večer pohodlne späť. S bezplatným parkovaním na stanici Nivy, bez starostí so šoférovaním, parkovaním alebo ubytovaním a teraz aj s cestovným poistením na hory.
17. 12. 2022
Otváracie hodiny pokladní a Lounge počas sviatkov
Služby pokladní a medzinárodnej čakárne Lounge na autobusovej stanici Nivy vám budú počas aj medzi sviatkami dostupné v tomto obmedzenom režime:
12. 10. 2022
Zdržanie do Rakúska z dôvodu zvýšených kontrol na hraniciach
Z dôvodu zvýšených kontrol pri vstupe na územie Rakúska prosím počítajte pri ceste na letisko Schwechat alebo do Viedne so zdržaním na hraniciach. Naši vodiči sa snažia vždy prísť načas, napriek tomu si prosím naplánujte svoju cestu s dostatočnou časovou rezervou.
26. 8. 2022
Zmena otváracích hodín Lounge
Od 1. 9. 2022 meníme otváracie hodiny medzinárodnej čakárne Lounge na autobusovej stanici Nivy. Po novom vás tu privítame každý deň v čase od 7:30 do 18:00 hod. Príďte si k nám počkať na svoj spoj v pohodlí, s rýchlou wifi, občerstvením a bohatou ponukou praktických doplnkov na cestu.