Víkend pri mori? Odvezieme vás na otočku do Chorvátska!

K letu patrí more a to minuloročné mnohí oželeli. Počas tohto leta je síce situácia priaznivejšia, no napriek tomu viacerí uprednostňujú inú ako leteckú dopravu. Keďže sa podmienky cestovania menia prakticky zo dňa na deň, aj pri ceste s cestovnou kanceláriou existuje riziko, že na dovolenku nebudete môcť odcestovať. Preto sa ukazuje ako rozumné riešenie čoraz obľúbenejšie bezplatné zarezervovanie ubytovania cez internet.

Či už chcete cestovať sám, s partnerom, partiou kamarátov alebo plánujete rodinnú dovolenku, so Slovak Lines môžete ísť k Jadranskému moru každý víkend už od 19,90 eura. Vďaka trom zastávkam v Rijeke, Rovinji a Pule máte celú chorvátsku Istriu na dosah. Moderné autobusy Setra vám poskytnú ten najvyšší komfort, bezplatnú wifi, toaletu, USB nabíjačky aj možnosť alko a nealko občerstvenia. Nemusíte šoférovať a počas celej cesty oddychujete.

Rovinj
Rovinj
Pula
Pula

Zoberte si so sebou všetko

V cene lístka máte dva kusy veľkej batožiny do podpalubia a jednu príručnú batožinu, ktorú si môžete vziať so sebou na palubu. V prípade potreby si však môžete dokúpiť aj tretí kus alebo nadrozmernú batožinu len za 10 eur.

Navnadili sme vás?

Vďaka pravidelnej letnej linke Slovak Lines môžete ísť k nášmu najbližšiemu moru za bezkonkurenčnú cenu od 19,90 eura (cena sa mení podľa naplnenosti autobusov). Ideálne na dlhší čas, ale pokojne aj na predĺžený víkend a to dokonca viackrát počas celého leta priamo z Bratislavy.

Mobilná appka Slovak Lines

Kupujte si lístky na autobus pohodlne a vždy za najnižšiu cenu cez mobilnú aplikáciu Slovak Lines. Lístok v aplikácii nemusíte tlačiť, stačí sa ním preukázať na displeji mobilného zariadenia.
Zistite viac o všetkých výhodách