Vitajte, Welcome
Vitajte, Welcome
Doplnky na cesty
Doplnky na cesty
Kde je Lounge?
Kde je Lounge?

Objavte výhody Lounge

Naša medzinárodná čakáreň vám umožní čakať na váš spoj v pohodlí a so službami, na aké si rýchlo zvyknete.

Kde nás nájdete

Našu medzinárodnú čakáreň Lounge nájdete na -1. podlaží nákupného centra Nivy priamo v priestoroch autobusovej stanice. Navštíviť ju môžete dvoma vchodmi - priamo z priestoru nástupísk/výstupísk alebo z lobby stanice smerom k verejným toaletám.

Otváracie hodiny Lounge počas Vianočných sviatkov

Medzinárodná čakáreň Loungena autobusovej stanici Nivy bude mať počas Vianočných sviatkov a na konci roka upravené otváracie hodiny:

24.12. (sobota): Zatvorené

25.12. (nedeľa): Zatvorené

26.12. (pondelok): Zatvorené

27.12. – 30.12.: Podľa otváracích hodín

31.12. (sobota): Zatvorené

1.1. (nedeľa): Zatvorené

Otváracie hodiny

Náš Lounge je v plnej prevádzke každý deň od 7:30 do 18:00 hod.

Pohodlie a servis

Čakať na svoj medzinárodný spoj môžete v pohodlných sedačkách s priamym výhľadom na našu živú zelenú stenu a so servisom nášho skúseného personálu. Po celý čas máte pred sebou čas odchodu vášho spoja a pre každý prípad aj možnosť pripojiť sa na rýchlu bezplatnú Wi-fi.

Bezplatné občerstvenie

Ak cestujete spojom Slovak Lines na letisko Schwechat či do Viedne, ponúkneme vás v čase otváracích hodín bezplatným občerstvením v podobe kávy či minerálnej vody. Stačí sa preukázať personálu Lounge platným cestovným lístkom.

Nákupy na poslednú chvíľu

V našej medzinárodnej čakárni Lounge si nakúpite hoci aj na poslednú chvíľu praktické cestovné vybavenie ako sú rôzne slúchadlá, obaly, nabíjačky, redukcie a podobne, ale aj suveníry, hry, či darčeky.

Pohodlné čakanie
Pohodlné čakanie
LOUNGE
LOUNGE