ZOO Zlín: tešíme sa na vás v sezóne 2021

Už ste počuli o zoologickej záhrade v Zlíne? Patrí medzi najkrajšie v širokom okolí, za jeden deň v nej precestujete celý svet a určite stojí za výhodný autobusový výlet z Bratislavy.

Ako prebieha zájazd do Zoologickej záhrady v Zlíne?

07:15
Odchod z Bratislavy
Bratislava, Autobusová stanica
09:45
Príchod do Zlína
Zlín, Zoo a zámok Lešná
09:45
Voľný program
Zlín, Zoo a zámok Lešná
17:30
Odchod zo Zlína
Zlín, Zoo a zámok Lešná
20:00
Príchod do Bratislavy
Bratislava, Autobusová stanica

Čo treba vedieť o destinácii?

Najkrajšia zoologická záhrada: Založil ju gróf Josef Seilern v roku 1930, pre verejnosť je otvorená od roku 1948. Nájdete v nej 200 druhov zvierat vrátane unikátnych vtákov Kivi, slonov afrických a nosorožcov.

Blízky kontakt so zvieratami: Výbehy pre klokany, supy alebo papagáje sú priechodné. Zavítať môžete aj do tropickej haly Yucatan. Ak máte odvahu, môžete pohladiť raje a nakŕmiť ich krevetami.

Najväčšia japonská záhrada: Volá sa Mu-Shin a očarí vás storočnými borovicami a kamennými lampami.

Zámok Lešná: Zámoček postavený v historizujúcom štýle, sa nachádza priamo v areáli Zoologickej záhrady. Behom 40-minútovej prehliadky vás čaká 11 dobovo zariadených izieb. Uvidíte strieborný poklad, egyptskú múmiu alebo luxusnú starodávnu kúpelňu s vírivkou.

Mesto Zlín: Nachádza sa 10 kilometrov od Zoologickej záhrady, no určite stojí za výlet. Jeho najväčšími atrakciami je architektúra z čias Baťovcov, ktorá patrila medzi najmodernejšie na svete. Dajte ale pozor, aby ste sa z mesta stihli vrátiť k Zoo k odchodu autobusu.

Viac informácií o Zoologickej záhrade Zlín nájdete tu

ZOO Zlín, surikaty
ZOO Zlín, surikaty
Zámok Lešná
Zámok Lešná
ZOO Zlín, zátoka rají
ZOO Zlín, zátoka rají
ZOO Zlín, pavilón opíc
ZOO Zlín, pavilón opíc
ZOO Zlín, pavilón slonov
ZOO Zlín, pavilón slonov

Spoznajte výhody autobusového zájazdu

Cestovanie autobusom Slovak Lines je pohodlný a bezpečný spôsob dopravy. Poznáte všetky jeho výhody?
Kúpte si lístok online

Kúpte si lístok online

Ušetrite čas aj energiu a zaobstarajte si lístok rýchlo a pohodlne cez mobilnú appku alebo web Slovak Lines. Stačí sa ním preukázať na displeji vášho mobilného zariadenia pri nastupovaní do autobusu.

Cestujete ekologicky

Cestujete ekologicky

Naše luxusné autobusy Setra spĺňajú prísne ekologické normy, preto sú ideálny dopravný prostriedok najmä pre výlety do prírody.

Využívate služby na palube

Využívate služby na palube

Pripojte sa vlastným mobilným zariadením na náš zábavný portál, alebo si len tak browsujte po internete cez Wi-Fi zdarma. Samozrejmosťou je klimatizácia aj voda na zahnanie smädu.

Je cestovanie bezpečné?

Napriek priaznivej situácii pokračujeme v pravidelnom intenzívnom čistení autobusov pomocou polymérovej dezinfekcie PolyHMG, ktorá eliminuje existujúce vírusy a mikroorganizmy a zanecháva povrchy dlhodobo chránené. Môžete sa spoľahnúť, že pre vašu bezpečnosť robíme všetko.

Doplnkové informácie

• Cestujúci je povinný zakúpiť si lístok do destinácie a lístok z destinácie na rovnaký deň.

• Cestovné lístky na sezónne spoje nie je možné stornovať online. O storno môžete požiadať e-mailom na info@slovaklines.sk alebo písomne na adresu Dopravcu. Stornovanie lístka najneskôr 8 dní pred plánovaným odchodom spoja je bez poplatkov. Stornovanie lístka od 7 do 4 dní pred plánovaným odchodom je so stornopoplatkom vo výške 50% ceny lístka. Stornovanie lístka 3 a menej dní pred plánovaným odchodom je so stornopoplatkom vo výške 100% ceny lístka. Alikvotná čiastka sa vracia v hotovosti alebo na účet, z ktorého boli cestovné lístky uhradené.

• Cena lístka nezahŕňa vstupné do jednotlivých atrakcií. Program na mieste zájazdu si vytvára každý cestujúci individuálne.

• Cestujúci nastupuje len do autobusu, ktorého názov zájazdu je uvedený na lístku, prípadne na základe usmernenia vodiča alebo povereného pracovníka Dopravcu.

• Autobus odchádza ráno z Bratislavy a večer zo Zlína v časoch zverejnených na cestovnom lístku. V prípade, že cestujúci zmešká odchod autobusu, nemá nárok na vrátenie peňazí ani pomernej časti.

• Slovak Lines si vyhradzuje možnosť zrušiť zájazd pri nenaplnení minimálnej kapacity autobusu 20 osôb. Takúto skutočnosť cestujúcim oznámime najneskôr 15 hodín pred plánovaným odchodom spoja. V prípade zrušenia spoja cestujúcim ponúkneme náhradnú destináciu v rovnaký termín alebo náhradný termín zájazdu na rovnakú destiináciu. V prípade, že cestujúci nebudú mať záujem o žiadnu z týchto možností, vrátime im finančné prostriedky za zakúpené lístky v plnej výške.

• Preprava zvierat nie je povolená.

Prepravný poriadok Slovak Lines Express

Vyberte si aj ďalšie zájazdy s letnej ponuky Slovak Lines

Výlet pre rodiny

Bojnice: tešíme sa na vás v sezóne 2021

16 €
Aktívny oddych

Neusiedler See: tešíme sa na vás v sezóne 2021

11 €
Výhodné nákupy

Parndorf: tešíme sa na vás v sezóne 2021

11 €
Vstup v cene a doprava zdarma

THERMAL CORVINUS: tešíme sa na vás v sezóne 2021

15 €
Vstup v cene a doprava zdarma

x-bionic® sphere: tešíme sa na vás v sezóne 2021

21 €