Ako prebieha zájazd do Parndorfu každý piatok a sobotu?

09:00
Odchod z Bratislavy
Bratislava, Autobusová stanica
09:40
Príchod do Parndorfu
Designer Outlet Parndorf
09:40
Voľný program
Designer Outlet Parndorf
17:30
Odchod z Parndorfu
Designer Outlet Parndorf
18:10
Príchod do Bratislavy
Bratislava, Autobusová stanica

Čo treba vedieť o destinácii?

Bezkonkurenčný outlet: V Parndorfe nájdete outlety hneď dva vedľa seba, no medzi Bratislavčanmii je obľúbený najmä Designer Outlet Parndorf. Sú v ňom obchody značiek ako Polo Ralph Lauren, Adidas, Tommy Hilfiger, Jimmy Choo, Nike, Gucci, Burberry, Armani, Birkenstock, Calvin Klein, Carhartt, Coach, Dolce & Gabbana, G-Star Raw, Guess, Boss, Jack Wolfskin, Karl Lagerfeld, Lacoste, Mammut, Napajpiri, New Balance, Prada či Under Armour.

Skvelé občerstvenie: Keď vás unavia nákupy, môžete sa najesť v jednej z prevádzok ako Wagamama, Burger King či Nordsee, alebo si iba sadnúť na dobrú kávu v Starbucks či na kúsok sachertorty v Sacher Eck.

Parndorf Fashion Outlet
Parndorf Fashion Outlet
Parndorf Designer Outlet
Parndorf Designer Outlet

Spoznajte výhody autobusového zájazdu

Cestovanie autobusom Slovak Lines je pohodlný a bezpečný spôsob dopravy. Poznáte všetky jeho výhody?
Kúpte si lístok online

Kúpte si lístok online

Ušetrite čas aj energiu a zaobstarajte si lístok rýchlo a pohodlne cez mobilnú appku alebo web Slovak Lines. Stačí sa ním preukázať na displeji vášho mobilného zariadenia pri nastupovaní do autobusu.

Cestujete ekologicky

Cestujete ekologicky

Naše luxusné autobusy Setra spĺňajú prísne ekologické normy, preto sú ideálny dopravný prostriedok najmä pre výlety do prírody.

Využívate služby na palube

Využívate služby na palube

Pripojte sa vlastným mobilným zariadením na náš zábavný portál, alebo si len tak browsujte po internete cez Wi-Fi zdarma. Samozrejmosťou je klimatizácia aj voda na zahnanie smädu.

Je cestovanie bezpečné?

Napriek priaznivej situácii pokračujeme v pravidelnom intenzívnom čistení autobusov pomocou polymérovej dezinfekcie PolyHMG, ktorá eliminuje existujúce vírusy a mikroorganizmy a zanecháva povrchy dlhodobo chránené. Môžete sa spoľahnúť, že pre vašu bezpečnosť robíme všetko.

Prepravné podmienky

Cestujúci je povinný zakúpiť si lístok do destinácie a lístok z destinácie na rovnaký deň.

Cestovné lístky na sezónne spoje nie je možné stornovať online. O storno môžete požiadať e-mailom na info@slovaklines.sk alebo písomne na adresu Dopravcu. Stornovanie lístka najneskôr 8 dní pred plánovaným odchodom spoja je bez poplatkov. Stornovanie lístka od 7 do 4 dní pred plánovaným odchodom je so stornopoplatkom vo výške 50% ceny lístka. Stornovanie lístka 3 a menej dní pred plánovaným odchodom je so stornopoplatkom vo výške 100% ceny lístka. Alikvotná čiastka sa vracia v hotovosti alebo na účet, z ktorého boli cestovné lístky uhradené.

Cestujúci nastupuje len do autobusu, ktorého názov zájazdu je uvedený na lístku, prípadne na základe usmernenia vodiča alebo povereného pracovníka Dopravcu.

Autobus odchádza 2x denne z Bratislavy a 2x denne z Parndorfu v časoch zverejnených na cestovnom lístku. V prípade, že cestujúci zmešká odchod autobusu, nemá nárok na vrátenie peňazí ani pomernej časti.

Slovak Lines si vyhradzuje možnosť zrušiť zájazd pri nenaplnení minimálnej kapacity autobusu 20 osôb. Takúto skutočnosť cestujúcim oznámime najneskôr 15 hodín pred plánovaným odchodom spoja. V prípade zrušenia spoja cestujúcim ponúkneme náhradnú destináciu v rovnaký termín alebo náhradný termín zájazdu na rovnakú destiináciu. V prípade, že cestujúci nebudú mať záujem o žiadnu z týchto možností, vrátime im finančné prostriedky za zakúpené lístky v plnej výške.

Prepravný poriadok Slovak Lines Express

Vyberte si aj ďalšie zájazdy s letnej ponuky Slovak Lines

Neusiedler See

Viac info