Každý piatok a sobotu

09:00
Bratislava
AS, nástupište 4
09:40
Parndorf
Fashion outlet
10:00
Podersdorf am See
Maják, Neusiedler See
17:00
Odchod z Podersdorf am See
Maják, Neusiedler See
17:20
Odchod z Parndorfu
Fashion outlet
18:00
Príchod do Bratislavy
AS

Každú nedeľu

09:00
Bratislava
AS, nástupište 4
10:00
Podersdorf am See
Maják, Neusiedler See
17:00
Odchod Podersdorf am See
Maják, Neusiedler See
18:00
Príchod do Bratislavy
AS

Spoznajte výhody autobusového zájazdu

Cestovanie autobusom Slovak Lines je pohodlný a bezpečný spôsob dopravy. Poznáte všetky jeho výhody?
Platiť môžete aj kartou

Platiť môžete aj kartou

Nemusíte hľadať bankomat. Zaplatiť bezkontaktnou platobnou kartou teraz môžete aj priamo u vodiča autobusu.

Kúpte si lístok online

Kúpte si lístok online

Ušetrite čas aj energiu a zaobstarajte si lístok rýchlo a pohodlne cez web Slovak Lines alebo vždy najlacnejšie cez mobilnú appku. Lístok si netreba tlačiť. Stačí, keď sa pri nástupe preukážete QR kódom na displeji vášho mobilného zariadenia.

Cestujte vždy najvýhodnejsie

Cestujte vždy najvýhodnejsie

Ešte nemáte mobilnú aplikáciu Slovak Lines? Stiahnite si ju ešte dnes a nakupujte lístky vždy za najnižšiu cenu.

Vezmite si aj bicykel

Užite si jazero Neusiedler See naozaj naplno. Kúpte si k lístku ako doplnkový produkt aj lístok pre váš bicykel. Odvezieme vám ho na špeciálnom prívese za autobusom.

Využite služby na palube

Využite služby na palube

Ste fanúšikom moderných streamovacích služieb? Pripojte sa na našu spoľahlivú Wi-Fi zdarma a užívajte si zábavu po svojom. Samozrejmosťou je klimatizácia a drobné osvieženie.

Je cestovanie bezpečné?

Napriek priaznivej situácii pokračujeme v pravidelnom intenzívnom čistení autobusov pomocou polymérovej dezinfekcie PolyHMG, ktorá eliminuje existujúce vírusy a mikroorganizmy a zanecháva povrchy dlhodobo chránené. Môžete sa spoľahnúť, že pre vašu bezpečnosť robíme všetko.

Cenník cestovných lístkov

Vďaka celodennému zájazdu so Slovak Lines si užijete pohodlné cestovanie, ale vyhnete sa aj stresom z cesty. Spiatočný lístok k jazeru Neusiedler See si môžete zakúpiť vopred na našom webe, cez mobilnú aplikáciu Slovak Lines alebo aj v pokladniach na autobusovej stanici. Autobus vás odvezie z Autobusovej stanice Bratislava z nástupišťa č. 4 a dovezie vás priamo k jazeru Neusiedler See v mestečku Podersdorf am See, pričom cesta trvá iba 1 hodinu a po ceste vám zastaví aj v Parnsdorfe. Navyše si môžete po rezervácii miesta na prívesnom vozíku prepraviť aj svoje bicykle, na ktorých si užijete spoznávanie okolia jazera.

Dospelí 10€
Dieťa do 16 rokov 6€
Preprava bicykla 1€
Preprava psa 3€

 

Čo treba vedieť o Neusiedler See

Najväčšie bezodtokové jazero v strednej Európe: Jeho pokojná vodná plocha sa rozprestiera na 1120 kilometroch štvorcových a je domovom množstva živočíchov.

Viedenské more: Takúto prezývku si jazero získalo medzi Viedenčanmi, ktorí si k nemu radi robia výlety.

Športové príležitosti: Ak aj nevyužijete možnosť prepravy vlastného bicykla, deň pri Neusiedler See môžete stráviť na množstvo spôsobov: člnkovaním, kúpaním, či prechádzkami. Ak sem prídete s bicyklom, možností je ešte viac. Odviezť sa môžete k neďalekému golfovému ihrisku či do kúpeľov St. Martins.

Jedlo a pitie: Množstvo reštaurácií nájdete aj v našich destináciách Neusiedl am See a Podersdorf. Ak si vezmete bicykel, možností sa ponúkne ešte viac. Vychutnajte si jedlo v tradičnej vinárskej „heurige“ Gut Oggau, alebo si rezervujte legendárny Taubenkobel.

Viac informácií o Neusiedler See nájdete tu

Neusiedler See
Neusiedler See
Neusiedler See
Neusiedler See
Neusiedler See, maják Podersdorf
Neusiedler See, maják Podersdorf

Čo treba vedieť o Parndorfe

Bezkonkurenčný outlet: V Parndorfe nájdete outlety hneď dva vedľa seba, no medzi Bratislavčanmii je obľúbený najmä Designer Outlet Parndorf. Sú v ňom obchody značiek ako Polo Ralph Lauren, Adidas, Tommy Hilfiger, Jimmy Choo, Nike, Gucci, Burberry, Armani, Birkenstock, Calvin Klein, Carhartt, Coach, Dolce & Gabbana, G-Star Raw, Guess, Boss, Jack Wolfskin, Karl Lagerfeld, Lacoste, Mammut, Napajpiri, New Balance, Prada či Under Armour.

Skvelé občerstvenie: Keď vás unavia nákupy, môžete sa najesť v jednej z prevádzok ako Wagamama, Burger King či Nordsee, alebo si iba sadnúť na dobrú kávu v Starbucks či na kúsok sachertorty v Sacher Eck.

Parndorf Fashion Outlet
Parndorf Fashion Outlet
Parndorf Designer Outlet
Parndorf Designer Outlet

Mobilná appka Slovak Lines

Kupujte si lístky na autobus pohodlne a vždy za najnižšiu cenu cez mobilnú aplikáciu Slovak Lines. Lístok v aplikácii nemusíte tlačiť, stačí sa ním preukázať na displeji mobilného zariadenia.
Zistite viac o všetkých výhodách