Uletený víkend 4. a 5. septembra

Medzinárodné letecké dni SIAF 2021 každý rok pritiahnu tisícky návštevníkov. Vyhnite sa tradičným problémom s dopravou, zápchami a parkovaním a využite našu kyvadlovú dopravu.

Každú hodinu počas celého víkendu vás odvezieme priamo k letisku a späť. Jedna linka našich klimatizovaných prímestských autobusov vedie z Bratislavy cez Stupavu, Lozorno a Jablonové a druhá priamo z Malaciek.

Cenník cestovných lístkov

Trasa Dospelý Dieťa
Bratislava AS 5 € 2 €
Patrónka 5 € 2 €
Stupava 5 € 2 €
Lozorno 2 € 1 €
Jablonové 2 € 1 €
Malacky 2 € 1 €

 

SIAF umiestnenie konečnej zastávky
SIAF umiestnenie konečnej zastávky

V pohodlí a so všetkým, čo potrebujete

Je cestovanie bezpečné?

Aj naďalej pokračujeme v pravidelnom intenzívnom čistení autobusov pomocou polymérovej dezinfekcie PolyHMG, ktorá eliminuje existujúce vírusy a mikroorganizmy a zanecháva povrchy dlhodobo chránené. Môžete sa spoľahnúť, že pre vašu bezpečnosť robíme všetko.

Kúpte si lístok online

Kúpte si lístok online

Ušetrite čas aj energiu a zaobstarajte si lístok rýchlo a pohodlne cez web Slovak Lines alebo vždy najlacnejšie cez mobilnú appku. Lístok si netreba tlačiť. Stačí, keď sa pri nástupe preukážete QR kódom na displeji vášho mobilného zariadenia.

Zakúpený lístok nie je možné stornovať.

Medzinárodné letecké dni SIAF

Letecké dni SIAF sa vracajú po dvoch rokoch. Jubilejný 10. ročník sa premiérovo uskutoční na leteckej základni Kuchyňa na Záhorí 4. a 5. septembra. Na podujatí sa predstavia účastníci zo 14 krajín sveta. Budú ho však sprevádzať hygienické obmedzenia.

Letecké dni SIAF
Letecké dni SIAF
Letecké dni SIAF
Letecké dni SIAF

Desiaty ročník leteckých dní sa mal pôvodne uskutočniť ešte v septembri minulého roka. Organizátorom narušila plány pandémia koronavírusu a SIAF sa presunul do online priestoru. Fanúšikovia lietania sa museli uspokojiť so zostrihmi videí z predchádzajúcich ročníkov. Po dvoch rokoch sú tu opäť letecké dni pre divákov.

Mobilná appka Slovak Lines

Kupujte si lístky na autobus pohodlne a vždy za najnižšiu cenu cez mobilnú aplikáciu Slovak Lines. Lístok v aplikácii nemusíte tlačiť, stačí sa ním preukázať na displeji mobilného zariadenia.
Zistite viac o všetkých výhodách