banner_web_hrbaty.jpg
koncert.png

Ako kúpiť cestovný lístok

BRATISLAVA ✈️ VIEDEŇ od 1€

Do Viedne nemusíte ísť autom alebo taxíkom, autobusové spojenie na trase Bratislava – letisko Schwechat – Viedeň je teraz ešte výhodnejšie! Najmodernejšie autobusy Slovak Lines jazdia až 20-krát denne v každom smere. Z Bratislavy vás odvezieme každú hodinu každý deň v čase 4:00 – 22:00 a z Viedne do Bratislavy od 6:00 do 23:30.

Lístok už od 1 €!

Pri včasnom nákupe online si môžete na trase Bratislava – Viedeň alebo naspäť kúpiť jednosmerný cestovný lístok už za 1 €. Kompletný cenník lístkov pre autobusové spojenie Bratislava – letisko Schwechat - Viedeň nájdete TU.

Cestovný lístok na autobusy linky Express Bratislava – Viedeň si môžete zakúpiť:

cez internet na www.slovaklines.sk

cez internet na www.slovaklines.sk

cez mobilnú aplikáciu slovak lines

cez mobilnú aplikáciu slovak lines

priamo u vodiča

priamo u vodiča

v pokladni na as Mlynské Nivy

v pokladni na as Mlynské Nivy

na predajných miestach po celom Slovensku

na predajných miestach po celom Slovensku

vo Viedni pri odchode na HBF Wiedner Gürtel

vo Viedni pri odchode na HBF Wiedner Gürtel

Výhody nákupu cestovného lístka cez internet

home iconseat iconinactive seat iconseat iconinfo icon24/7 icon
bez stresu z pohodlia domovaistota voľného miestavšetky informácie
na jednom mieste
dostupné kedykoľvek

Druhy cestovných lístkov na linke Bratislava – Viedeň:

  • V ponuke sú jednosmerné, alebo výhodnejšie obojsmerné cestovné lístky. Pri kúpe obojsmerného cestovného lístka si zvolíte presný dátum a čas odchodu autobusu pre cestu tam, a pre cestu späť si vyberiete buď spiatočný lístok na dátum, alebo OPEN lístok. Ak máte zakúpený spiatočný OPEN lístok a už viete čas vášho návratu, je najlepšie zarezervovať si spiatočnú cestu na presný dátum a čas cez internet na www.slovaklines.sk.
  • Wien ticket: Aby ste toho vo Viedni stihli čo najviac, zakúpte si výhodný Wien ticket. S jedným lístkom tak môžete cestovať z Bratislavy do Viedne a naspäť, a navyše aj celý deň viedenskou MHD. Ušetríte, nemusíte riešiť nákup lístka na MHD vo Viedni a v pokoji si užijete svoju návštevu rakúskej metropoly. Viac informácií o Wien ticket nájdete TU.
  • Karnetový lístok: Ak cestujete medzi Bratislavou a Viedňou pravidelne, neváhajte, a zakúpte si karnetový lístok na 10 jázd len za 38 €. Vystavuje sa na meno cestujúceho a jeho platnosť je až jeden rok od dátumu vystavenia. Karnetový lístok získate v pokladni na AS Mlynské Nivy v Bratislave alebo u vodiča autobusu.
  • Lístok + HOPIN taxi Bratislava: Cestovný lístok, s ktorým sa pohodlne odveziete taxíkom k autobusu a autobusom do Viedne/na letisko Schwechat. Pre dospelého cestujúceho stojí 10 € a obsahuje lístok na autobus v hodnote 5 € a kredit na jednorazovú jazdu taxíkom v aplikácii HOPIN TAXI v hodnote 8 €.
  • Cestovné lístky do Viedne/na letisko Schwechat podľa vekovej kategórie: dospelý (26 - 59 rokov), mládež (15 - 25 rokov), dieťa (0 - 14 rokov), senior (od 60 rokov).