Autobusom do Viedne a späť už od 1€

BRATISLAVA ✈️ VIEDEŇ od 1€

Na trase Bratislava - Viedeň nemusíte využívať vlak, autobusové spojenie do centra Viedne je teraz ešte výhodnejšie! Najmodernejšie autobusy do Viedne jazdia až 20-krát denne v každom smere. Z Bratislavy do Viedne vás odvezieme každú hodinu každý deň v čase 4:00 – 22.00 a v smere Viedeň – Bratislava od 6:00 do 23:30.

Lístok už od 1 €!

Pri včasnom nákupe online si môžete na trase Bratislava – Viedeň alebo naspäť kúpiť jednosmerný cestovný lístok už za 1 €. Kompletný cenník lístkov pre autobusové spojenie Bratislava – letisko Viedeň / Schwechat - Viedeň nájdete TU.

Wien ticket

Aby ste toho vo Viedni stihli čo najviac, zakúpte si výhodný Wien ticket. S jedným lístkom tak môžete cestovať z Bratislavy do Viedne a naspäť, a navyše aj celý deň viedenskou MHD. Viac informácií o Wien ticket nájdete TU.

Kúpte si rýchlo online listok na letisko Schwechat | KÚPIŤ LÍSTOK

Výhody na linke Bratislava – letisko Viedeň / Schwechat - Viedeň a späť

wifi icon media icon refreshments icon parking icon
Wi-Fi pripojenie Filmy & hudba Občerstvenie Parkovanie

 

Na linke Slovak Lines Bratislava – Viedeň sa odveziete pohodlne v autobusoch s unikátnym dizajnom a cestu vám spríjemnia zaujímavé služby. Vďaka Wi-Fi pripojeniu zostanete v spojení so svetom, v autobuse vás čaká malé občerstvenie, v letných mesiacoch vám od horúčav uľaví klimatizácia a ako bonus môžete pri ceste do Viedne využiť bezplatné parkovanie priamo na Autobusovej stanici Mlynské Nivy. Zoznam všetkých benefitov na linke Bratislava – Viedeň nájdete TU.

Dôležité informácie

down icon up icon tickets icon calendar icon
Výstupište A1 v smere
z Bratislavy na Wien
Hauptbahnhof, Hbf Wiedner
Gürtel
Nástupište C1 v smere
do Bratislavy na Wien
Hauptbahnhof, Hbf Wiedner
Gürtel
Nákup lístkov online,
na AS Mlynské Nivy, u vodiča, cez aplikáciu v mobile  
v kancelárii Slovak Lines na
Hbf Wiedner Gürtel*
Aktuálny cestovný
poriadok TU

 

*Otváracie hodiny čakárne a kancelárie Slovak Lines na Hbf Wiedner Gürtel vo Viedni:
Pondelok – piatok: 7:30 – 15:30
Sobota – nedeľa: 7:30 – 17:00

 

Praktické odporúčania pri cestovaní na letisko Schwechat

  • Pri pravidelných cestách do Viedne získate najlepšie ceny cestovného a ďalšie výhody, ak si vybavíte výhodný týždenný alebo mesačný cestovný lístok. Viac informácií a cenník nájdete TU.
  • Pre najjednoduchší nákup cestovných lístkov na autobusové spojenie letisko Bratislava – AS Mlynské Nivy – letisko Schwechat – Viedeň centrum využite našu mobilnú aplikáciu TU.