Letím z letiska Viedeň

Spojenie Bratislava - letisko Schwechat, alebo do centra Viedne  s overeným slovenským dopravcom  je teraz ešte výhodnejšie. Denne si môžete vybrať až z 20 spojov v každom smere. Odvezieme vás v nových najmodernejších autobusoch s unikátnym dizajnom a užijete si zaujímavé služby. 

Cestujte s overeným slovenským dopravcom už od 1 eura! 
Horúci lístok / Hot ticket je možné zakúpiť len ako jednosmerný lístok cez internet alebo mobilnú aplikáciu.

Od 1.7.2016 je možné využiť Horúci lístok/ Hot ticket iba na spoj, na ktorý bol zakúpený. Takýto lístok nie je možné stornovať ani vykonávať akékoľvek zmeny vrátane dátumu alebo času odchodu. 

Cenník platný od 1.5.2016  >>TU<<, pre cestujúcich z Bratislavy, autobusovej stanice na letisko Viedeň a do centra Viedne sa ceny nemenia. Nové autobusy a kvalitný servis sú aj naďalej samozrejmosťou.

Od 15.1.2017 prichádza do platnosti nový cestovný poriadok >>TU<<


ZAPARKUJTE SVOJE AUTO ZDARMA na Autobusovej stanici Mlynské nivy v deň odjazdu do Viedne alebo na letisko Schwechat. Vjazdovú rampu na parkovisko si otvoríte priložením QR kódu z platného cestovného lístka na autobus linky Express Bratislava - Viedeň. Možnosť parkovania auta je nová služba pre vás, našich cestujúcich, preto je bez dodatočných poplatkov. Viac informácií o parkovisku nájdete >>TU<<

V cene lístka máte ďalšie skvelé výhody:
NOVINKA pre vás - nadštandardné poistenie batožiny - až do 1.000 eur
NOVINKA pre vás  - cestovanie bez tlačeného cestovného lístka - QR kód alebo číslo cestovného lístka, ktoré vám zašleme e-mailom, ukážete pri nástupe len elektronicky, v smartphone či tablete a cestujete
NOVINKA pre vás  - s nami rodina cestuje najvýhodnejšie. Ak cestujete 2 dospelí a 2 deti do 14 rokov, zaplatíte pri jednej ceste spolu len 12 € (Pri spiatočnom lístku platíte len 20 € za obe cesty)
NOVINKA pre vás - kupujete si letenku cez Pelikan.sk? Lístok na autobus získate výhodnejšie a jedným klikom spolu s letenkou.
Garancia použitia lístka - Meškal vám prílet na Schwechat? Bez problémov využijete zakúpený cestovný lístok na autobus v ktoromkoľvek nasledujúcom našom autobuse v ten istý deň.
Wi-Fi bez obmedzení - vysokokvalitné cezhraničné internetové pripojenie zdarma,
občerstvenie - kvalitná slovenská minerálka a snack zdarma,
denná tlač (Plus 1 deň, Hospodárske noviny)
časopisy (Slovak Lines magazín, Forbes, ...
príručná batožina – vezmite si ju na palubu autobusu a umiestnite vo svojom dosahu, presne ako v lietadle,
cestovná batožina – odvezieme vám 2 ks cestovnej batožiny ZDARMA. A opäť NOVINKA pre Vás - vaša batožina je nadštandardne poistená až do sumy 1000 eur.
náhradné vozidlo zo Slovenska alebo z Rakúska – vždy pripravené odviezť vás včas k vášmu odletu v prípade poruchy, bez meškaní a bez stresu
denne až 20 spojov  - kedykoľvek  prídete, cestujete
špeciálne školený personál – poskytne vám rady a kvalifikované informácie k vášmu cestovaniu so Slovak Lines
klimatizované autobusy

Kúpte si rýchlo online listok 
na letisko Schwechat (Viedeň)

Kúpiť lístok


Aj vďaka vám jazdí táto linka už viac ako 50 rokov. Vážime si vašu priazeň a ďakujeme! Pripravujeme pre vás niekoľko zaujímavých prekvapení. Aké? Prezradíme už čoskoro.

Pre vaše komfortné cestovanie:

Prvý spoj odchádza z Bratislavy (AS Mlynské nivy) o 4:00 h, na letisko Schwechat prichádza o 5:00 h, takže stihnete bez problémov váš skorý ranný let. Mysleli sme aj na večerné lety, preto posledný autobus odchádza z letiska Schwechat o 0:00 h.

Vytlačte si AKTUÁLNY CESTOVNÝ PORIADOK do vrecka.

Rady pri cestovaní:
Zakúpte si výhodnejší obojsmerný cestovný lístok. Zvolíte si presný dátum a čas odchodu autobusu pre cestu tam a pre cestu späť si vyberiete buď spiatočný lístok na dátum alebo OPEN lístok.

Ak má vaše lietadlo meškanie, vopred zakúpený cestovný lístok vám neprepadne. Môžete ho v deň platnosti využiť na ktorýkoľvek nasledujúci spoj našej linky.  (za predpokladu voľného miesta v autobuse).

Na vystupovanie v Bratislave- Petržalke upozornite vodiča už pri nakladaní batožiny. Batožinu vám uloží tak, aby ju bolo možné rýchlo na zastávke v Bratislave- Petržalke bez problémov vybrať . Autobusová zastávka vzhľadom na svoju konštrukciu a frekvenciu spojov neumožňuje totiž dlhšie státie a na Einsteinovej ulici je veľmi silná doprava.

Dôležité informácie:
Nástupištia a výstupištia:
WIEN HAUPTBAHNHOF, Hbf Wiedner Gürtel

Výstupište A1 v smere z Bratislavy
Nástupište C1 nástupište do Bratislavy

Letisko Schwechat
Zastávka č.5 výstupište v smere z Bratislavy
Zastávka č.4 nástupište do Bratislavy

Kúpa a rezervácia lístkov:
WIEN HAUPTBAHNHOF, Hbf Wiedner Gürtel
Otváracie hodiny čakárne a kancelárie Slovak Lines na Hbf Wiedner Gürtel vo Viedni.
Pracovné dni            od 7:30h do  15:30h
Sobota a Nedeľa       od 7:30h do  17:00h

Letisko Schwechat
Automaty na letisku sú v prevádzke počas otváracích hodín letiska.

Využite najjednoduchší a najrýchlejší nákup cestovných lístkov ONLINE cez stránku www.slovaklines.sk