Objavuj Viedeň so Slovak Lines

Chystáte sa navštíviť Viedeň alebo letíte zo Schwechatu? Denne si môžete vybrať až z 20 spojov v každom smere. Odvezieme vás v nových najmodernejších autobusoch s unikátnym dizajnom a užijete si zaujímavé služby.

Cestujte s overeným slovenským dopravcom už od 1 eura!
Horúci lístok / Hot ticket je možné zakúpiť len ako jednosmerný lístok cez internet alebo mobilnú aplikáciu.

Od 1.7.2016 je možné využiť Horúci lístok/ Hot ticket iba na spoj, na ktorý bol zakúpený. Takýto lístok nie je možné stornovať ani vykonávať akékoľvek zmeny vrátane dátumu alebo času odchodu. 

Cenník platný od 1.5.2016  >>TU<<, pre cestujúcich z Bratislavy, autobusovej stanice na letisko Viedeň a do centra Viedne sa ceny nemenia. Nové autobusy a kvalitný servis sú aj naďalej samozrejmosťou.

Od 15.1.2017 prichádza do platnosti nový cestovný poriadok >>TU<<


ZAPARKUJTE SVOJE AUTO ZDARMA na Autobusovej stanici Mlynské nivy v deň odjazdu do Viedne alebo na letisko Schwechat. Vjazdovú rampu na parkovisko si otvoríte priložením QR kódu z platného cestovného lístka na autobus linky Express Bratislava - Viedeň. Možnosť parkovania auta je nová služba pre vás, našich cestujúcich, preto je bez dodatočných poplatkov. Viac informácií o parkovisku nájdete >>TU<<

V cene lístka máte ďalšie skvelé výhody:
NOVINKA pre vás - nadštandardné poistenie batožiny - až do 1.000 eur
NOVINKA pre vás  - cestovanie bez tlačeného cestovného lístka - QR kód alebo číslo cestovného lístka, ktoré vám zašleme e-mailom, ukážete pri nástupe len elektronicky, v smartphone či tablete a cestujete
NOVINKA pre vás  - s nami rodina cestuje najvýhodnejšie. Ak cestujete 2 dospelí a 2 deti do 14 rokov, zaplatíte pri jednej ceste spolu len 12 € (Pri spiatočnom lístku platíte len 20 € za obe cesty)
Wi-Fi bez obmedzení - vysokokvalitné cezhraničné internetové pripojenie zdarma,
občerstvenie - kvalitná slovenská minerálka a snack zdarma,
denná tlač (Plus 1 deň, Hospodárske noviny)
časopisy (Slovak Lines magazín, Forbes, ...
príručná batožina – vezmite si ju na palubu autobusu a umiestnite vo svojom dosahu, presne ako v lietadle,
cestovná batožina – odvezieme vám 2 ks cestovnej batožiny ZDARMA. A opät NOVINKA pre Vás - vaša batožina je nadštandardne poistená až do sumy 1000 eur.
náhradné vozidlo zo Slovenska alebo z Rakúska – vždy pripravené odviezť vás včas k Vášmu odletu v prípade poruchy, bez meškaní a bez stresu
denne až 20 spojov  - kedykoľvek  prídete, cestujete
špeciálne školený personál – poskytne vám rady a kvalifikované informácie k Vášmu cestovaniu so Slovak Lines
klimatizované autobusy

Kúpte si rýchlo online listok 
do Viedne

Kúpiť lístok

Vytlačte si AKTUÁLNY CESTOVNÝ PORIADOK do vrecka.


Náš cestovný lístok je naozaj poctivý! – Čo sľúbime, to splníme. Hľadáte napríklad garancie včasného odletu? My vám garantujeme, že ak dôjde k technickej poruche autobusu na ceste, bezodkladne štartuje náhradné vozidlo zo Slovenska alebo z Rakúska a náš personál urobí všetko preto, aby vás doviezol ešte k plánovanému letu.

Vozíme vás do centra Viedne, na zastávku WIEN HAUPTBAHNHOF, Hbf Wiedner Gürtel. V prípade, že si zakúpite Wien Ticket, náš Poctivý lístok môžete používať v deň platnosti aj na pohyb viedenskou MHD. Viac informácií o tomto lístku nájdete  TU [pdf 4 MB]


Chystáte sa do Viedne za kultúrou? Pozrite sa na aktuálne ponuky Slovak Lines. Možno je práve na vami vybrané podujatie zabezpečená doprava. Slovak Lines ponúka priamy odvoz na mnohé zaujímavé koncerty či iné podujatia a to najčastejšie práve do rakúskej metropoly. Autobusy vás odvezú z bratislavskej autobusovej stanice Mlynské nivy priamo na miesto konania podujatia a späť za rozumnú cenu.

Dôležité informácie:
Nástupištia a výstupištia:
WIEN HAUPTBAHNHOF, Hbf Wiedner Gürtel

Výstupište A1 v smere z Bratislavy
Nástupište C1 nástupište do Bratislavy

Letisko Schwechat
Zastávka č.5 výstupište v smere z Bratislavy
Zastávka č.4 nástupište do Bratislavy

Kúpa a rezervácia lístkov:
WIEN HAUPTBAHNHOF, Hbf Wiedner Gürtel
Otváracie hodiny čakárne a kancelárie Slovak Lines na Hbf Wiedner Gürtel vo Viedni.
Pracovné dni            od 7:30h do  15:30h
Sobota a Nedeľa       od 7:30h do  17:00h

Letisko Schwechat
Automaty na letisku sú v prevádzke počas otváracích hodín letiska.

Využite najjednoduchší a najrýchlejší nákup cestovných lístkov ONLINE cez stránku www.slovaklines.sk