Test priamo

BRATISLAVA ✈️ VIEDEŇ od 1€

Zabudnite na vlak do Viedne, autobusové spojenie Bratislava – Schwechat je teraz ešte výhodnejšie! Na linke Slovak Lines Bratislava – Viedeň si môžete denne vybrať až z 20 spojov v každom smere. Najmodernejšie autobusy Bratislava Viedeň jazdia z Bratislavy na letisko každú hodinu každý deň v čase 4:00 - 22:00 a v smere Schwechat – Bratislava od 6:30 do 0:00.

 

Lístok už od 1 €!

Pri včasnom nákupe online si môžete na trase Bratislava – letisko Schwechat alebo naspäť kúpiť jednosmerný cestovný lístok už za 1 €. Kompletný cenník lístkov Bratislava – letisko Schwechat - Viedeň nájdete TU.

Kúpte si rýchlo online listok na letisko Schwechat | KÚPIŤ LÍSTOK

 

Benefity na linkách Bratislava – letisko Viedeň Schwechat a späť

wifi icon media icon airplane icon parking icon
Wi-Fi pripojenie filmy & hudba garancia včasného odletu parkovanie

 

Odvezte sa pohodlne v autobusoch s unikátnym dizajnom a užite si zaujímavé služby, ktoré vám spríjemnia cestovanie. Okrem ďalších skvelých výhod vám garantujeme včasný odlet, príručnú batožinu na dosah na palube autobusu, prepravu a poistenie 2 kusov cestovnej batožiny zadarmo, a ako bonus bezplatné parkovanie priamo na Autobusovej stanici Mlynské Nivy. Zoznam všetkých benefitov na linkách Bratislava – Viedeň nájdete TU.

 

Dôležité informácie

down icon up icon tickets icon calendar icon
Výstupište v smere
Bratislava - Schwechat zastávka č. 5
Nástupište v smere
Schwechat - Bratislava
zastávka č. 4
Nákup lístkov online, na AS
Mlynské Nivy, u vodiča,
v automatoch na letisku
Aktuálny cestovný poriadok TU

 

Praktické odporúčania pri cestovaní na letisko Schwechat

  • Zakúpte si výhodnejší obojsmerný cestovný lístok. Zvolíte si presný dátum a čas odchodu autobusu pre cestu tam. Pre cestu späť si vyberiete buď spiatočný lístok na dátum, alebo OPEN lístok.
  • Ak má vaše lietadlo meškanie, vopred zakúpený cestovný lístok vám neprepadne. Môžete ho v deň platnosti využiť na ktorýkoľvek nasledujúci spoj našej linky (za predpokladu voľného miesta v autobuse).
  • Na vystupovanie v Bratislave - Petržalke upozornite vodiča už pri nakladaní batožiny. Batožinu vám uloží tak, aby ju bolo možné rýchlo na zastávke v Bratislave - Petržalke bez problémov vybrať. Autobusová zastávka totiž vzhľadom na svoju polohu a frekvenciu spojov neumožňuje dlhšie státie.
  • Ak cestujete na letisko Schwechat pravidelne, môžete si vybaviť výhodný týždenný alebo mesačný cestovný lístok, ktorý vám zaručí najlepšie ceny cestovného a ďalšie výhody. Bližšie informácie a cenník nájdete TU.
  • Pre jednoduchý nákup cestovných lístkov na autobusové spojenie letisko Bratislava – AS Mlynské Nivy – letisko Schwechat – Viedeň využite našu mobilnú aplikáciu TU.