Zaujímavé rakúske destinácie

HAINBURG
Mestečko s malebnými uličkami a so stredovekou bránou, ktorá je zároveň aj symbolom mesta, je vzdialené od Bratislavy asi 10 km. Do hodinky si nakúpite kvalitnejší a lacnejší tovar. Môžete si vybrať zo širokého sortimentu potravín, oblečenia alebo drogérie. Náklady na cestu sa vám vrátia v cene tovaru.

Vedeli ste, že každoročne v júni sa tu konajú stredoveké historické trhy? Raz sa na to určite pozrite. Naozaj sa oplatí!

 

WOLFSTHAL
Plánujete veľkú nakupovačku a ste z Bratislavy alebo z jej okolia?
Tak neváhajte a využite našu linku do malej rakúskej obce Wolfsthal, neďaleko slovenských hraníc. Nájdete tu výhodnejšie ceny potravín a navyše vás odvezieme za mimoriadne dobrú cenu!

 

 

 

PARNDORF
Potrebujete kvalitné oblečenie za vynikajúcu cenu? Využite naše akciové spoje na nákupy do Parndorfu! Najkvalitnejšie značky a najväčšie zľavy pod jednou strechou.

Hotová nirvána pre milovníkov nakupovania! Nestarajte sa o dopravu, my ju pre vás zabezpečíme

 

NEUSIEDLER SEE
Máte radi turistiku, túžite po čerstvom vzduchu?
V národnom parku pri Neziderskom jazere zažijete niečo očarujúce.

Objavujte letnú prírodu, pretože práve cez letné prázdniny jazdí k Neziderskému jazeru autobus Slovak Lines. Milovníci vodných športov, turistiky, bicyklovania  alebo nordic walkingu smerujte k "Neusiedler see"!

 

 

 

SEMMERING
Nízke teploty, skvelé snehové podmienky, pripravené zjazdovky... a navyše lístok na dopravu + skipass za skvelú cenu! To všetko vám ponúkame za zvýhodnenú cenu!

Slovak Lines neváha a vozí vás každý zimný víkend na jednodňové lyžovačky do známeho rakúskeho lyžiarskeho strediska SEMMERING – STUHLECK priamo pod lyžiarsky svah.

 

SCHLOSS HOF
Zámok Schloss Hof je veľmi populárnou destináciou tak v letných, ako aj v zimných mesiacoch. Návštevník barokovej záhrady zámku zažije tradičnú atmosféru 18. storočia.Výnimočnou udalosťou je každoročne Slávnosť koní a tradičné vianočné trhy, ktoré vás očaria svojou jedinečnou rozprávkovou atmosférou! Nenechajte si ujsť neopakovateľné zážitky len kúsok od Bratislavy!