Najlacnejšie online

Cestujte s našimi partnermi CK DAKA, LeviTour a DOB BUS po celom Slovensku pohodlne a najlacnejšie pri nákupe lístka online. Vyskúšajte si to teraz:

Šetrite pri každej ceste

Ak patríte medzi pravidelných cestujúcich po Slovensku, každý mesiac môžete ušetriť desiatky eur. A to iba za to, že si lístok nakúpite pohodlne online, nie až na poslednú chvíľu u vodiča bez istoty miesta. Pozrite sa na tieto príklady:

Za prácou z Nitry do Bratislavy?

Ak ste napríklad z Nitry a dochádzate každý deň do práce v Bratislave, pohodlným nákupom online ušetríte až 25 %. Počítajte s nami:

Lístok priamo u vodiča stojí 6 €, avšak pri nákupe online zaplatíte len 4,50 €. Ak cestujete každý pracovný deň do práce a domov (t.j. 20 dní za mesiac), ušetríte denne 3 €, čo je za mesiac 60 €.

Vyhľadať spoj >

Na víkendy do Rimavskej Soboty?

Ak napríklad chodíte na víkend z Bratislavy domov až do Rimavskej Soboty, pohodlným nákupom online ušetríte až 19 %. Počítajte s nami:

Lístok u vodiča vás vyjde na 21 €, avšak pri nákupe online zaplatíte len 17,10 €. Ak cestujete každý víkend (t.j. 4x2 cesty za mesiac), mesačne máte k dobru viac ako 31 €.

Vyhľadať spoj >

S Travel Passom ušetríte ešte viac

Využite na svoje pravidelné cesty Travel Pass - digitálny poukaz, s ktorým môžete nakupovať cestovné lístky za zvýhodnenú cenu. Je neprenosný a platný na určitý počet jázd alebo časové obdobie.

Viac o Travel Passe >

Byť najlacnejší ale nie je všetko

Nákupom lístkov ONLINE si môžete byť istí, že ste nakúpili najlacnejšie. Tu však výhody nákupu cez web alebo apku nekončia.

Máte istotu miesta

Vyhnite sa stresu pri nákupe lístka na poslednú chvíľu u vodiča a nakupujte si lístky online s predstihom. Máte vždy istotu miesta a dokonca si môžete vybrať obľúbené sedadlo.Objavte najnovšie produkty a služby, ktoré sme si pre vás pripravili.

Pozrite si doplnkové produkty >

Storno lístka? Jednoducho

Rozmysleli ste si svoju cestu hoci aj na poslednú chvíľu? Pri nákupe lístka online si ho vystornujete jedným klikom bez komplikácií. 

Viac info >

Lístok je vždy poruke

Lístok si už nemusíte tlačiť ani sa obávať, že ho stratíte. Pri nákupe online vám lístok zašleme do emailu, alebo si nájdete v našej apke vždy, keď ho budete potrebovať. Pred nástupom do vozidla sa stačí preukázať QR kódom na displeji mobilného zariadenia.

Stiahnite si mobilnú aplikáciu:

Google Play >

App Store >

Najlacnejšie a najrýchlejšie

Nákup cez web alebo apku je vždy najlacnejší a do autobusu môžete nastúpiť bez zbytočného zdržavania sa u vodiča.

Cestovné poriadky

Už sa nemusíte spliehať len na vlak. Vyrazte s našimi linkami po celom Slovensku.
ID Line Dátum platnosti Trasa
LeviTour 102515 Od 21.10.22 Bratislava - Trnava - Nitra - Zlaté Moravce - Zvolen - Lučenec - Fiľakovo - Rimavská Sobota
CK DAKA 102516 Od 01.06.22 Bratislava – Nitra – Banská Bystrica – Podbrezová – Poprad – Prešov – Bardejov
CK DAKA 102516 Od 20.03.23 Bratislava – Nitra – Banská Bystrica – Podbrezová – Poprad – Prešov – Bardejov
CK DAKA 102519 Od 01.06.22 Bratislava – Trnava – Nitra – Zvolen – Lučenec – Rimavská Sobota – Rožňava – Košice
CK DAKA 102519 Od 20.03.23 Bratislava – Trnava – Nitra – Zvolen – Lučenec – Rimavská Sobota – Rožňava – Košice
DOBBUS 102522 Od 01.03.23 Bratislava - Sereď - Nitra - Zlaté Moravce - Nová Baňa - Žarnovica - Žiar nad Hronom - Handlová - Prievidza

Mobilná aplikácia Slovak Lines

Kupujte si lístky na autobus pohodlne a vždy za najnižšiu cenu cez mobilnú aplikáciu Slovak Lines. Lístok v aplikácii nemusíte tlačiť, stačí sa ním preukázať na displeji mobilného zariadenia.

Stihanite si aplikáciu a začnite šetriť čas aj peniaze: