Zažite pohodové leto

Odvezte sa s nami na hudobné festivaly a koncerty, do najväčších miest Slovenska, do Viedne alebo do celého sveta z letiska Schwechat.

Pre vás: Novinky, ktoré vám nesmú ujsť

Objavte najnovšie produkty a služby, ktoré sme si pre vás pripravili.

Aktuality a dopravné obmedzenia

27. 6. 2022
Úprava trasy a zastávky pod Mostom SNP
Od 27. júna 2022 môžete cestovať na viedenské medzinárodné letisko Schwechat alebo späť ešte pohodlnejšie a rýchlejšie aj z Hlavnej železničnej stanice. Súčasťou tohto zlepšenia je aj úprava trasy a času odchodu niektorých spojov.
17. 6. 2022
Na Schwechat už aj z Hlavnej žel. stanice v Bratislave
Od 27. júna 2022 môžete cestovať na viedenské medzinárodné letisko Schwechat alebo späť ešte pohodlnejšie a rýchlejšie. Po príchode vlakom na Hlavnú železničnú stanicu v Bratislave prestúpite priamo pred stanicou na náš pohodlný autobus, ktorý vás cez novú medzizastávku na Einsteinovej ulici odvezie rovno na viedenské letisko a to 6-krát denne.
1. 6. 2022
Opäť vyrážame na Pohodu
Aj tento rok vyrazia naše autobusy priamo pred bránu festivalu Pohoda 2022 z 8 miest Slovenska a po jej skončení z rovnakého miesta domov. Vo štvrtok vyrážame z Bratislavy, Trnavy, Piešťan, Banskej Bystrice, Zvolena, Prievidze, Nitry a Žiliny a v piatok z Bratislavy, Trnavy a Piešťan.
31. 5. 2022
Zdržanie na rakúskej diaľnici smerom na Schwechat
Na rakúskej diaľnici smerom z Bratislavy na letisko Schwechat v týchto dňoch prebiehajú stavebné práce, ktoré môžu mať za následok zhustenú a spomalenú premávku. Aj napriek našej snahe môže z tohto dôvodu prísť k oneskorenému príchodu spoja na letisko, preto vás prosíme, aby ste si pred cestou nechali dostatočnú časovú rezervu.
1. 4. 2022
Veľkokapacitné asistenčné centrum pre Ukrajincov
Občania Ukrajiny, ktorí k nám prichádzajú nájdu pomoc a všetky potrebné informácie v novom veľkokapacitnom Asistenčnom centre pomoci pre Ukrajincov. Nachádza sa v priestoroch bývalej dočasnej autobusovej stanice na adrese Bottova 7 v Bratislave a je otvorené nonstop.