Za vrcholnými zážitkami

Vyrazte na jednodňové lyžovačky na Stuhleck pohodlne busom priamo pod svah so zvýhodneným skipassom alebo za teplom domova po celom Slovensku.

Aktuality a dopravné obmedzenia

17. 3. 2023
Zmena v cestovných poriadkoch dopravcu CD DAKA
Dopravca CK DAKA od 20. 3. 2023 pristupuje k úprave svojich cestovných poriadkov na linke Bratislava – Bardejov a Bratislava – Košice. Zmeny sa týkajú obmedzenia určitých spojov len na nedeľu, času odchodov zo zastávok a pridaním zastávky Čertovica.
8. 3. 2023
Zdržanie do Rakúska z dôvodu zvýšených kontrol na hraniciach
Z dôvodu zvýšených kontrol pri vstupe na územie Rakúska prosím počítajte pri ceste na letisko Schwechat alebo do Viedne so zdržaním na hraniciach. Naši vodiči sa snažia vždy prísť načas, napriek tomu si prosím naplánujte svoju cestu s dostatočnou časovou rezervou.
22. 2. 2023
Nové destinácie s novým dopravcom DOB BUS
Vďaka spolupráci s naším novým partnerom DOB BUS vás od 2. marca 2023 odvezieme do ďalších slovenských miest: Sereď - Nitra - Zlaté Moravce - Nová Baňa - Žarnovica – Žiar nad Hronom - Handlová - Prievidza.
1. 2. 2023
Na Stuhleck jazdíme už aj v piatky
Pre veľký záujem o naše pohodlné lyžovačky busom môžete od 10. februára vyraziť priamo pod svah Stuhlecku už aj každý piatok. So zvýhodneným skipasom, bezplatným parkovaním v centre Nivy, zázemím v buse počas lyžovačky a doplnkovým Cestovným poistením na hory.
21. 12. 2022
Jednodňové cestovné poistenie na Stuhleck
Aby ste si mohli svoju lyžovačku užiť naozaj naplno, s každým zakúpeným lístkom si u nás môžete uzavrieť „Cestovné poistenie“. Ochráni vás pred nepríjemnými následkami neočakávaných udalostí na území Rakúska, či už pri ceste na lyžovačku alebo počas nej. Stačí si ho vybrať ako doplnkový produkt pri kúpe lístka.