Najväčšie zážitky sú na ceste

Odvezte sa s nami na koncerty vašich obľúbených umelcov, do najväčších miest Slovenska, pravidelne do Viedne alebo na Schwechat, odkiaľ môžete objavovať celý svet.

Pre vás: Novinky, ktoré vám nesmú ujsť

Objavte najnovšie produkty a služby, ktoré sme si pre vás pripravili.

Aktuality a dopravné obmedzenia

1. 4. 2022
Veľkokapacitné asistenčné centrum pre Ukrajincov
Občania Ukrajiny, ktorí k nám prichádzajú nájdu pomoc a všetky potrebné informácie v novom veľkokapacitnom Asistenčnom centre pomoci pre Ukrajincov. Nachádza sa v priestoroch bývalej dočasnej autobusovej stanice na adrese Bottova 7 v Bratislave a je otvorené nonstop.
22. 2. 2022
Uvoľnenie opatrení pri vstupe do Rakúska od 22. 2. 2022
Od utorka 22. 2. 2022 Rakúsko zvoľňuje pandemické opatrenia pri vstupe do krajiny a do interiérov rôznych zariadení.
17. 1. 2022
Sprísnené opatrenia pri vstupe do Rakúska od 20. 12. 2021
Od 20. decembra bude umožený vstup do Rakúska len osobám zaočkovaným alebo po prekonaní ochorenia Covid-19. Aby ste sa vyhli povinnej karanténe po príchode na územie Rakúska, musíte spĺňať jednu z týchto troch podmienok:
15. 12. 2021
OTP režim na diaľkových linkách
Od piatku 17. 12. 2021 bude na diaľkových autobusových linkách platiť po novom OTP režim. Znamená to, že cestovať na nich budú môcť iba ľudia očkovaní, testovaní alebo s prekonaním ochorenia Covid-19.
4. 11. 2021
Zrušenie linky Bratislava - Hainburg
Od 15. 11. 2021 spolu s ukončením prevádzky regionálnych liniek sme nútení ukončiť aj prevádzku linky Bratislava – Hainburg, ktorá bola prevádzkovaná ako komerčná bez akýchkoľvek potrebných dotácií a bola dlhodobo výrazne stratová bez vyhliadok na zlepšenie. Pre upresnenie, aby táto linka mohla byť prevádzkovaná „na náklady“, musel by sa súčasný počet cestujúcich zvýšiť až trojnásobne. Chápeme, že na tento nenahraditeľný spoj sa spolieha množstvo Slovákov žijúcich v rakúskom pohraničí a veríme, že ho nový regionálny dopravca opätovne spustí v čo najskoršom možnom termíne.