Zážitky nepočkajú

Odvezieme vás za nimi po celom Slovensku, na hudobné festivaly a koncerty. Alebo za nimi odleťte zo Schwechatu, kam vás odvezieme 24x denne. 

Vyrazte s nami na letné festivaly

Odvezte sa bez starostí so šoférovaním priamo tam, kde na vás čakajú vysnívané hudobné zážitky.

Aktuality a dopravné obmedzenia

1. 6. 2023
19:00
Zastávka: Nové cestovateľské kino od Slovak Lines
Štartujeme prvý event zo série cestovateľského kina pre všetkých milovníkov cestovania s názvom Zastávka od dopravcu Slovak Lines! Naša prvá Zastávka bude v Patagónii, do ktorej nás unesie Peťo Hliničan z Travelistanu. Odteraz sa uvidíme každý prvý štvrtok v mesiaci.
12. - 14. 5. 2023
Skrátené otváracie hodiny Lounge
Od piatka do nedeľe bude medzinárodná čakáreň Lounge na autobusovej stanici Nivy z kapacitných dôvodov otvorená o niečo kratšie ako bežne. Privítame vás u nás od 8:00 do 16:00.
27. 3. 2023
Pridávame nové spoje na Schwechat aj do Viedne
Od 1. apríla vás odvezieme na linke Bratislava – Viedenské letisko až 24x denne a priamo do centra Viedne už 15x denne oboma smermi. Okrem toho posilňujeme aj spoje z Hlavnej stanice a pridávame žiadaný odchod z letiska už o 1:00 ráno.
17. 3. 2023
Zmena v cestovných poriadkoch dopravcu CD DAKA
Dopravca CK DAKA od 20. 3. 2023 pristupuje k úprave svojich cestovných poriadkov na linke Bratislava – Bardejov a Bratislava – Košice. Zmeny sa týkajú obmedzenia určitých spojov len na nedeľu, času odchodov zo zastávok a pridaním zastávky Čertovica.
8. 3. 2023
Zdržanie do Rakúska z dôvodu zvýšených kontrol na hraniciach
Z dôvodu zvýšených kontrol pri vstupe na územie Rakúska prosím počítajte pri ceste na letisko Schwechat alebo do Viedne so zdržaním na hraniciach. Naši vodiči sa snažia vždy prísť načas, napriek tomu si prosím naplánujte svoju cestu s dostatočnou časovou rezervou.