Poďme ďalej

Naše cesty nikdy nekončili pri Bratislavskom kraji. Poďte s nami aj na jednodňové lyžovačky na Stuhleck alebo nočný Semmering so skipasom v cene.

Aktuality a dopravné obmedzenia

17. 1. 2021
Sprísnené opatrenia pri vstupe do Rakúska od 20. 12. 2021
Od 20. decembra bude umožený vstup do Rakúska len osobám zaočkovaným alebo po prekonaní ochorenia Covid-19. Aby ste sa vyhli povinnej karanténe po príchode na územie Rakúska, musíte spĺňať jednu z týchto troch podmienok:
21. 12. 2021
Zdržanie do Viedne z dôvodu prísnejších rakúskych opatrení
Z dôvodu prísnejších opatrení pri vstupe na územie Rakúska a s tým súvisiacimi zvýšenými kontrolami pred odchodom autobusu aj na hraniciach, môže prísť na linke BA – Viedeň k meškaniu. Prosím, počítajte s ním pri plánovaní svojej cesty a ponechajte si väčšiu časovú rezervu.
15. 12. 2021
OTP režim na diaľkových linkách
Od piatku 17. 12. 2021 bude na diaľkových autobusových linkách platiť po novom OTP režim. Znamená to, že cestovať na nich budú môcť iba ľudia očkovaní, testovaní alebo s prekonaním ochorenia Covid-19.
4. 11. 2021
Zrušenie linky Bratislava - Hainburg
Od 15. 11. 2021 spolu s ukončením prevádzky regionálnych liniek sme nútení ukončiť aj prevádzku linky Bratislava – Hainburg, ktorá bola prevádzkovaná ako komerčná bez akýchkoľvek potrebných dotácií a bola dlhodobo výrazne stratová bez vyhliadok na zlepšenie. Pre upresnenie, aby táto linka mohla byť prevádzkovaná „na náklady“, musel by sa súčasný počet cestujúcich zvýšiť až trojnásobne. Chápeme, že na tento nenahraditeľný spoj sa spolieha množstvo Slovákov žijúcich v rakúskom pohraničí a veríme, že ho nový regionálny dopravca opätovne spustí v čo najskoršom možnom termíne.
5. 5. 2021
Zastávka Limbach, cintorín dočasne zrušená
Z dôvodu neprejazdnej trasy je zastávka Limbach, cintorín do odvolania zrušená. Spoje linky 521 (102426) sú ukončené v zastávke Limbach, kruhový objazd.