Za vrcholnými zážitkami

Vyrazte na jednodňové lyžovačky na Stuhleck pohodlne busom priamo pod svah so zvýhodneným skipasom alebo za teplom domova po celom Slovensku.

Aktuality a dopravné obmedzenia

12. 10. 2022
Zdržanie do Rakúska z dôvodu zvýšených kontrol na hraniciach
Z dôvodu zvýšených kontrol pri vstupe na územie Rakúska prosím počítajte pri ceste na letisko Schwechat alebo do Viedne so zdržaním na hraniciach. Naši vodiči sa snažia vždy prísť načas, napriek tomu si prosím naplánujte svoju cestu s dostatočnou časovou rezervou.
26. 8. 2022
Zmena otváracích hodín Lounge
Od 1. 9. 2022 meníme otváracie hodiny medzinárodnej čakárne Lounge na autobusovej stanici Nivy. Po novom vás tu privítame každý deň v čase od 7:30 do 18:00 hod. Príďte si k nám počkať na svoj spoj v pohodlí, s rýchlou wifi, občerstvením a bohatou ponukou praktických doplnkov na cestu.
27. 6. 2022
Úprava trasy a zastávky pod Mostom SNP
Od 27. júna 2022 môžete cestovať na viedenské medzinárodné letisko Schwechat alebo späť ešte pohodlnejšie a rýchlejšie aj z Hlavnej železničnej stanice. Súčasťou tohto zlepšenia je aj úprava trasy a času odchodu niektorých spojov.
17. 6. 2022
Na Schwechat už aj z Hlavnej žel. stanice v Bratislave
Od 27. júna 2022 môžete cestovať na viedenské medzinárodné letisko Schwechat alebo späť ešte pohodlnejšie a rýchlejšie. Po príchode vlakom na Hlavnú železničnú stanicu v Bratislave prestúpite priamo pred stanicou na náš pohodlný autobus, ktorý vás cez novú medzizastávku na Einsteinovej ulici odvezie rovno na viedenské letisko a to 6-krát denne.
1. 6. 2022
Opäť vyrážame na Pohodu
Aj tento rok vyrazia naše autobusy priamo pred bránu festivalu Pohoda 2022 z 8 miest Slovenska a po jej skončení z rovnakého miesta domov. Vo štvrtok vyrážame z Bratislavy, Trnavy, Piešťan, Banskej Bystrice, Zvolena, Prievidze, Nitry a Žiliny a v piatok z Bratislavy, Trnavy a Piešťan.