Ako funguje Travel Pass

Travel Pass je digitálny "poukaz", ktorý si raz kúpite a následne ho používate na získavanie cestovných lístkov na konkrétne spoje za 0 eur.

Travel Passy sú platné na určité časové obdobie a môžete s nimi získať rôzny počet lístkov. Bližšie informácie o podmienkach ich využitia nájdete pri jednotlivých produktoch.

Travel Pass si môžete zakúpiť ako zaregistrovaný zákazník na webe Slovak Lines. Nie je možné ho kúpiť v pokladni ani u vodiča autobusu a je neprenosný

Aby vám nič neušlo, aktivujte si upozornenia v našej šikovnej mobilnej apke, alebo sledujte náš web. O každej našej novinke, vrátane nových Travel Passov, sa dozviete ako prví a budete môcť cestovať ešte výhodnejšie.

Travel Passy na linky Slovak Lines

Mesačný Travel Pass do Viedne

Zóna: Bratislava - Viedeň
Cena: 99 €


Travel Pass na tejto trase má platnosť 30 dní a využiť ho môžete na nákup 60 jednosmerných jázd na trase Bratislava - Viedeň akýmkoľvek smerom.

Vybrať Travel Pass

Produkty na rok 2022 sú už na ceste

Aj v novom roku 2022 sa môžete tešiť na skvelú ponuku výhodných Travel Passov, ktorú pravidelne aktualizujeme a prispôsobujeme potrebám sezóny.

Aby vám nič neušlo, aktivujte si upozornenia v našej šikovnej mobilnej aplikácii, alebo sledujte náš web. O každej našej novinke, vrátane nových Travel Passov, sa dozviete ako prví a budete môcť cestovať najvýhodnejšie.

Travel Passy na partnerské linky

Bratislava - Košice

Zóna: Bratislava - Košice
Cena: 99 €

Travel Pass na tejto trase má platnosť 90 dní od jeho zakúpenia a využiť ho môžete maximálne na 10 jednosmerných jázd na trase Bratislava - Košice akýmkoľvek smerom.

Bratislava - Prešov

Zóna: Bratislava - Prešov
Cena: 99 €

Travel Pass na tejto trase má platnosť 90 dní od jeho zakúpenia a využiť ho môžete maximálne na 10 jednosmerných jázd na trase Bratislava - Prešov akýmkoľvek smerom.

Bratislava - Banská Bystrica

Zóna: Bratislava - Banská Bystrica
Cena: 49 €

Travel Pass na tejto trase má platnosť 90 dní od jeho zakúpenia a využiť ho môžete maximálne na 10 jednosmerných jázd na trase Bratislava - Banská Bystrica akýmkoľvek smerom.

Bratislava - Nitra

Zóna: Bratislava - Nitra
Cena: 29 €

Travel Pass na tejto trase má platnosť 90 dní od jeho zakúpenia a využiť ho môžete maximálne na 10 jednosmerných jázd na trase Bratislava - Nitra akýmkoľvek smerom.

Bratislava - Zvolen

Zóna: Bratislava - Zvolen
Cena: 49 €

Travel Pass na tejto trase má platnosť 90 dní od jeho zakúpenia a využiť ho môžete maximálne na 10 jednosmerných jázd na trase Bratislava - Zvolen akýmkoľvek smerom.

Bratislava - Poprad

Zóna: Bratislava - Poprad
Cena: 79 €

Travel Pass na tejto trase má platnosť 90 dní od jeho zakúpenia a využiť ho môžete maximálne na 10 jednosmerných jázd na trase Bratislava - Poprad akýmkoľvek smerom.

Kúpte si výhodný Travel Pass

Nech sa páči, vyberte si trasu a tarifu, s ktorou budete váš Travel Pass používať.

Po nákupe Travel Passu môžete začať nakupovať cestovné lístky s Travel Passom online cez web, v appke alebo priamo u vodiča. Návod na to ako nakupovať nájdete nižšie.

2. Nákup lístka na webstránke

1. Prihláste sa
Svoj Travel Pass nájdete v Zákazníckom účte.
2. Aktivujte si Travel Pass
Stlačením tlačidla „Použiť“ ho aktivujete. Aktivovaný Travel Pass uvidíte v ľavom hornom rohu obrazovky vyhľadávania cesty.
3. Vyhľadajte si spoj
Vyhľadajte si spoj a zakúpte si jednosmerný lístok (cestu späť je potrebné zakúpiť samostatne). Nákup dokončíte bez platby, cesta sa vám odráta z predplateného počtu jázd.

3. Nákup lístka u vodiča

Platný Travel Pass môžete použiť aj pri nákupe lístka priamo u vodiča, na trase, na ktorú ho máte zakúpený. Vodičovi stačí ukázať QR kód vášho Travel Passu.

Najlepšie vám na to poslúži naša appka. Pri nákupe lístka s Travel Passom u vodiča prosím počítajte s tým, že spoj môže byť vypredaný a nemusí sa vám v ňom ujsť miesto. Preto odporúčame nákup lístka vopred.

Podmienky využívania Travel Passu

Storno podmienky

Travel Pass nie je možné stornovať. Lístok zakúpený s Travel Passom môžete stornovať najneskôr 15 minút pred plánovaným odchodom spoja. V takomto prípade sa jazda pripočíta naspäť na váš Travel Pass.

Ak nenastúpite na spoj, na ktorý ste si kúpili lístok cez váš Travel Pass, takýto lístok sa považuje za precestovaný a nie je možné ho držiteľovi Travel Passu dodatočne pripočítať alebo vrátiť. Storno cestovného lístka je na zodpovednosti cestujúceho a na dodatočné preukazovanie sa nenastúpenia na spoj sa neprihliada.

Doplnkové informácie

Travel Pass je neprenosný. Je viazaný na konkrétneho zaregistrovaného cestujúceho. Cestujúci musí mať vo svojom Zákazníckom účte riadne vyplnené meno a priezvisko, ktoré súhlasí s menom a priezviskom na doklade totožnosti, ktorým sa preukáže v prípade kontroly.

Všetky aktívne Travel Passy nájdete vo svojom Zákazníckom účte.

Odporúčame nákup lístka vopred

Travel Pass slúži ako poukaz na zvýhodnený nákup cestovných lístkov na konkrétny dátum a čas. Sám o sebe nie je cestovným lístkom.

Pri nákupe lístka s Travel Passom u vodiča prosím počítajte s tým, že spoj môže byť vypredaný a nemusí sa vám v ňom ujsť miesto.

Často kladené otázky

Aké sú podmienky akciového nekonečného Travel Passu do Viedne a Budapešti?

Zóna: Bratislava - Viedeň - Budapešť / Cena: 39 € / Tento Travel Pass sa predával v obmedzenom čase počas júna 2020. Cestujúci, ktorí si ho zakúpili, ho po celý zvyšok roka 2020 využívajú na získanie jednosmerných cestovných lístkov na trase Bratislava – Viedeň a Bratislava - Budapešť akýmkoľvek smerom v neobmedzenom množstve.

Aké sú podmienky 10 jazdového Travel Passu do Viedne?

Zóna: Bratislava - Viedeň / Cena: 45 € / Travel Pass na tejto trase má platnosť 180 dní a využiť ho môžete na 10 jednosmerných jázd na trase Bratislava - Viedeň akýmkoľvek smerom. Predaj tohto typu Travel Passu bol zastavený.

Prečo pri nákupe Travel Passu musíme prehlasovať, že ho budem využívať iba ja?

Na cestovanie s Travel Passom ste oprávnený iba vy ako prihlásený klient. Ak chcete kúpiť Travel Pass pre inú osobu, musíte nákup uskutočniť cez účet Slovak Lines tejto osoby. Napríklad ak chcete kúpiť lístok pre vaše dieťa, je potrebné, aby ste dieťaťu vytvorili jeho vlastný cestovateľský účet a následne cezeň zakúpiť Travel Pass.

Je možné si pri nákupe lístka s Travel Passom zakúpiť aj Doplnkové produkty?

Áno. Za Doplnkové produkty zaplatíte počas nákupného procesu štandardne, akoby ste ich kupovali s lístkom bez TP. Cena lístka kúpeného s TP v tomto prípade bude 0€.

Môj Travel Pass ukazuje, že mám dostupných 0 ciest. Prečo ho stále vidím?

Na Váš TP je pravdepodobne naviazaný nevyužitý cestovný lístok. TP je platný až do momentu, kedy neprecestujete všetky lístky, ktoré ste si s jeho pomocou zakúpili, alebo do dátumu jeho platnosti.

Moje dieťa chodí do základnej školy vo Wolfsthali. Cestovný lístok mu kupujem pomocou Travel Passu zakúpeného ku môjmu účtu, je to v poriadku?

Bohužiaľ, takto porušujete náš prepravný poriadok. Vaše dieťa musí mať vlastný účet Slovak Lines s vlastným TP, inak je jeho lístok neplatný.

Ako môžem stornovať lístok zakúpený pomocou Travel Passu?

Storno lístkov zakúpených cez TP sa riedi našim štandardným prepravným poriadkom. Môžete lístok stornovať najneskôr 15 minút pred odchodom spoja. Vaša nevyužitá jazda sa vám pripočíta späť na váš TP.

Môžem si kúpiť viac kusov Travel Passu, alebo smiem mať len jeden v jednom momente?

Môžete si kúpiť toľko TP, koľko vám vyhovuje, musíte ich však využívať výhradne vy.