Ako funguje Travel Pass

Travel Pass je digitálny "poukaz", ktorý si raz kúpite a následne ho používate na získavanie cestovných lístkov na konkrétne spoje za 0 eur.

Travel Passy sú platné na určité časové obdobie a môžete s nimi získať rôzny počet lístkov. Bližšie informácie o podmienkach ich využitia nájdete pri jednotlivých produktoch.

Travel Pass si môžete zakúpiť ako zaregistrovaný zákazník na webe Slovak Lines. Nie je možné ho kúpiť v pokladni ani u vodiča autobusu.

S Travel passom a jeho špeciálnymi akciovými verziami si môžete zakúpiť lístky len na spoje s odchodom v období trvania platnosti daného Travel passu.

Travel Passy na linky Slovak Lines

Akciový Black Pass

Trasa: Bratislava - Viedeň
Len do 26. 11. za 8,90 €


Jedna cesta vás vďaka nemu vyjde neuveriteľných 4,45 €. Špeciálny Travel Pass s názvom Black Pass má platnosť 365 dní od zakúpenia a využiť ho môžete na nákup 2 jednosmerných jázd na trase Bratislava - Viedeň (alebo Schwechat) s dopravcom Slovak Lines. Travel Pass platí obojsmerne pre tieto zastávky: AS Nivy, Most SNP, Hlavná ŽST, Letisko Schwechat, Viedeň HBF. Neplatí pre vnútroštátnu dopravu.

Tento Travel Pass je prenosný. Znamená to, že ho môžete použiť na nákup lístkov napríklad aj pre členov vašej rodiny či priateľov. 

Travel Pass na 10 jázd do Viedne/letisko Viedeň

Trasa: Bratislava - Viedeň
Cena: 59 €


Špeciálny Travel Pass na tejto trase má platnosť 180 dní a využiť ho môžete na nákup 10 jednosmerných jázd na trase Bratislava - Viedeň (alebo Schwechat) akýmkoľvek smerom. Travel Pass platí obojsmerne pre tieto zastávky: AS Nivy, Most SNP, Hlavná ŽST, Letisko Schwechat, Viedeň HBF. Neplatí pre vnútroštátnu dopravu.

Tento Travel Pass je prenosný. Znamená to, že ho môžete zo svojho cestovateľského účtu použiť na nákup lístkov napríklad aj pre členov vašej rodiny či priateľov. 

Mesačný Travel Pass do Viedne/letisko Viedeň

Trasa: Bratislava - Viedeň
Cena: 149 €


Travel Pass na tejto trase má platnosť 30 dní a využiť ho môžete na nákup 60 jednosmerných jázd na trase Bratislava - Viedeň akýmkoľvek smerom.

Tento Travel Pass je neprenosný. Znamená to, že nákup lístkov v rámci neho je naviazaný len na jednu osobu, ktorá je registrovaná pod príslušným cestovateľským účtom a meno pasažiera sa musí zhodovať s menom na doklade totožnosti. 

Vybrať Travel Pass

Nové produkty sú už na ceste

Našu skvelú ponuku výhodných Travel Passov pravidelne aktualizujeme a prispôsobujeme potrebám sezóny.

Aby vám nič neušlo, aktivujte si upozornenia v našej šikovnej mobilnej aplikácii, alebo sledujte náš web. O každej našej novinke, vrátane nových Travel Passov, sa dozviete ako prví a budete môcť cestovať najvýhodnejšie.

Travel Passy dopravcu CK DAKA

Bratislava - Košice

Trasa: Bratislava - Košice
Cena: 99 €

Travel Pass na tejto trase má platnosť 90 dní od jeho zakúpenia a využiť ho môžete maximálne na 10 jednosmerných jázd na trase Bratislava - Košice akýmkoľvek smerom.

Vybrať Travel Pass

Bratislava - Prešov

Trasa: Bratislava - Prešov
Cena: 99 €

Travel Pass na tejto trase má platnosť 90 dní od jeho zakúpenia a využiť ho môžete maximálne na 10 jednosmerných jázd na trase Bratislava - Prešov akýmkoľvek smerom.

Vybrať Travel Pass

Bratislava - Banská Bystrica

Trasa: Bratislava - Banská Bystrica
Cena: 49 €

Travel Pass na tejto trase má platnosť 90 dní od jeho zakúpenia a využiť ho môžete maximálne na 10 jednosmerných jázd na trase Bratislava - Banská Bystrica akýmkoľvek smerom.

Vybrať Travel Pass

Bratislava - Nitra

Trasa: Bratislava - Nitra
Cena: 29 €

Travel Pass na tejto trase má platnosť 90 dní od jeho zakúpenia a využiť ho môžete maximálne na 10 jednosmerných jázd na trase Bratislava - Nitra akýmkoľvek smerom.

Vybrať Travel Pass

Bratislava - Zvolen

Trasa: Bratislava - Zvolen
Cena: 49 €

Travel Pass na tejto trase má platnosť 90 dní od jeho zakúpenia a využiť ho môžete maximálne na 10 jednosmerných jázd na trase Bratislava - Zvolen akýmkoľvek smerom.

Vybrať Travel Pass

Bratislava - Poprad

Trasa: Bratislava - Poprad
Cena: 79 €

Travel Pass na tejto trase má platnosť 90 dní od jeho zakúpenia a využiť ho môžete maximálne na 10 jednosmerných jázd na trase Bratislava - Poprad akýmkoľvek smerom.

Vybrať Travel Pass

Travel Passy dopravcu LeviTour

NOVINKA: Bratislava - Zlaté Moravce

Trasa: Bratislava - Zlaté Moravce
Cena: 19 € (Mládež) / 29 € (Dospelý)

Travel Pass na tejto trase má platnosť 30 dní od jeho zakúpenia a využiť ho môžete maximálne na 2 jednosmerné jazdy denne medzi ľubovoľnými zastávkami na trase Bratislava - Zlaté Moravce akýmkoľvek smerom.

Vybrať Travel Pass

Bratislava - Rimavská Sobota

Trasa: Bratislava - Rimavská Sobota
Cena: 49 € (Mládež) / 79 € (Dospelý)

Travel Pass na tejto trase má platnosť 30 dní od jeho zakúpenia a využiť ho môžete maximálne na 2 jednosmerné jazdy denne medzi ľubovoľnými zastávkami na trase Bratislava - Rimavská Sobota akýmkoľvek smerom.

Vybrať Travel Pass

Podmienky cestovania

Tarifa „Mládež“ je určená pre cestujúcich vo veku 16-24 rokov, ktorí sa preukážu platnou kartou ISIC.

Travel Passy LeviTour sú neprenosné. Znamená to, že nákup lístkov v rámci nich je naviazaný len na jednu osobu, ktorá je registrovaná pod príslušným cestovateľským účtom a meno pasažiera sa musí zhodovať s menom na doklade totožnosti.

Kúpte si výhodný Travel Pass

Nech sa páči, vyberte si trasu a tarifu, s ktorou budete váš Travel Pass používať.

Po nákupe Travel Passu môžete začať nakupovať cestovné lístky s Travel Passom online cez web, v apke alebo priamo u vodiča. Návod na to ako nakupovať nájdete nižšie.

2. Nákup lístka na webstránke

1. Prihláste sa
Svoj Travel Pass nájdete v Zákazníckom účte.
2. Aktivujte si Travel Pass
Stlačením tlačidla „Použiť“ ho aktivujete. Aktivovaný Travel Pass uvidíte v ľavom hornom rohu obrazovky vyhľadávania cesty.
3. Vyhľadajte si spoj
Vyhľadajte si spoj a zakúpte si jednosmerný lístok (cestu späť je potrebné zakúpiť samostatne). Nákup dokončíte bez platby, cesta sa vám odráta z predplateného počtu jázd.

3. Nákup lístka u vodiča

Platný Travel Pass môžete použiť aj pri nákupe lístka priamo u vodiča, na trase, na ktorú ho máte zakúpený. Vodičovi stačí ukázať QR kód vášho Travel Passu.

Najlepšie vám na to poslúži naša appka. Pri nákupe lístka s Travel Passom u vodiča prosím počítajte s tým, že spoj môže byť vypredaný a nemusí sa vám v ňom ujsť miesto. Preto odporúčame nákup lístka vopred.

Podmienky využívania Travel Passu

Storno podmienky

Travel Pass nie je možné stornovať. Lístok zakúpený s Travel Passom môžete stornovať najneskôr 15 minút pred plánovaným odchodom spoja. V takomto prípade sa jazda pripočíta naspäť na váš Travel Pass.

Ak nenastúpite na spoj, na ktorý ste si kúpili lístok cez váš Travel Pass, takýto lístok sa považuje za precestovaný a nie je možné ho držiteľovi Travel Passu dodatočne pripočítať alebo vrátiť. Storno cestovného lístka je na zodpovednosti cestujúceho a na dodatočné preukazovanie nenastúpenia na spoj sa neprihliada.

Doplnkové informácie

Travel Pass je neprenosný. Je viazaný na konkrétneho zaregistrovaného cestujúceho. Cestujúci musí mať vo svojom Zákazníckom účte riadne vyplnené meno a priezvisko, ktoré súhlasí s menom a priezviskom na doklade totožnosti, ktorým sa preukáže v prípade kontroly.
(Neplatí pre Travel Pass na 10 jázd na trase Bratislava - Viedeň a akciové Travel Passy)

S Travel passom a jeho špeciálnymi akciovými verziami si môžete zakúpiť lístky len na spoje s odchodom v období trvania platnosti daného Travel passu.

Všetky aktívne Travel Passy nájdete vo svojom Zákazníckom účte.

Odporúčame nákup lístka vopred

Travel Pass slúži ako poukaz na zvýhodnený nákup cestovných lístkov na konkrétny dátum a čas. Sám o sebe nie je cestovným lístkom.

Pri nákupe lístka s Travel Passom u vodiča prosím počítajte s tým, že spoj môže byť vypredaný a nemusí sa vám v ňom ujsť miesto.